Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

Babalara Özel

Her zaman yanımızda olan biricik babanıza (kahramanlarımıza) babalar günü hediyenizi henüz seçmediniz mi? O zaman size birkaç tavsiyem var.

Deri Şıklığı

Özellikle erkeklere hediye seçiminde deri tarzı ürünler her zaman ilk seçenektir.Deri cüzdan,kemer,anahtarlık,ayakkabı gibi ürünler seçerek babanızı sevindirebilirsiniz.Bu hediyeleri isterseniz kişiye özel yaptırarak kendisini daha özel hissetmesini sağlayabilirsiniz.

bblr

Beyaz Renk

Hediye seçerken bu yazın gözdesi olan beyaz rengi tercih edebilirsiniz.Beyaz renk neredeyse tüm koleksiyonlara damgasını vurdu.Öne çıkan beyaz ayakkabı,tişört,beyaz takım elbiseler masumane görünüşün erkek stilindeki yansımasını gösteriyor.

Alexander McQueen,Gucci,Versace gibi markalarda 2015 yaz modasında beyaz rengin revaçta olduğunu görebiliyoruz.

3

Blazer Ceket

Blazer ceketler babanız için güzel bir seçim olabilir.Hem klasik hem spor kombinlenebilen blazer ceketler her mevsim rahatlıkla kullanılabilir.Yine bu senenin trendlerinden kot gömlek üzerine blazer ceket giyilerek spor bir kombin elde edilebilir.

blra

Tişört

Hediyenizi seçerken bu senenin trendlerinden triko tişörtleri tercih etmenizi öneririm.Özellikle polo yaka modelleri babanız için güzel bir seçim olabilir.Ayrıca enine ve boyuna çizgiler bu sene ön planda.

bblrr

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir