Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

Baharatlı Erkek Parfümleri

Jean Paul – Le Male

image

Kokusu dayanılmaz olan bu erkek parfümü çok tercih edilir. Erkek parfümü olmasının yanında kadınlar da tercih ederler. Çok seksi bir kokudur. Günlük kullanımda tüm herkesi etkisi altına alabilen bir gücü var. Fakat bence biraz ağır bir parfüm, günlük kullanımda az sıkmak gerekir.

Comme des Garçons Wonderwood

image (1)

Sadece baharat değil odunsu kokularımda dahil olduğu birçok kişi tarafından tercih edilen bir üründür. Yine bu parfümde de kadınlar da erkekler kadar almıştır. Kokusu çok kalıcı değil fakat ilk sürdüğünüz andan itibaren harika enerji yayan bir kokudur.

Zegna Intenso

image (2)

Daha çok karamsı fakat içinde ışığıda bulunduran İtalyan marka bu parfüm çok güçlü bir parfümdür. Daha çok gece kullanımı için uygundur ve oldukça sağlam bir parfümdür. Ateşli anların habercisi olan parfüm ile her yerde gözler üstünüzde olacaktır.

Issey Miyake L’Eau D’Issey Pour Homme

80866_L

 

Enerji ve dinamiklik istiyorsanız bu gerçeği deneyin. Kendinizi daha asil hissetmek istiyorsanız günlük kullanım için uygun bir parfümdür.

Baldessarini Del Mar Pour man

image (6)

Kendinden emin ve güvenli erkeklerin daha çok tercih ettiği bu ürün özel zevklerin parfümüdür. Bu egzotik koku gün içinde özellikle güneşte çok daha hoş bir etki yaratır.

Calvin Klein Man

image (5)

Gittiğiniz her ortamda sizi fark ettirecek olan bu ürün çok egzotik bir havası vardır. Bu seksi tarz koku günümüz erkeklerin en çok kullandığı ürünlerdendir.

Paco Rebanne One Million

image (4)

İlk 4 yıl önce kullanmıştım bu favori parfümü. Ve muhteşemliğin beden bulmuş hali diyebilirim. Bayıldığım bir kokudur. Hem cool, hem etkileyici, hem seski. Ve herkes bu kokuyu bana çok yakıştırırdı. Daha önce hiç denemediyseniz mutlaka denemeniz gereken bir koku. Tabi biraz ağır bir parfüm çok eşsiz ve sağlam bir parfüm olduğunu söyleyebilirim

Calvin Klein Obssesion

image (3)

Odunsu ve egzotik aromalarla karıştırılmış bu baharatlı parfüm baştan çıkarıcı bir etkiye sahiptir. Eğer dinamiklik hissetmek ve ruhunuzu harekete geçirmek isterseniz önerdiğim bir parfümdür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir