Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

Bu Çantalar Yok Satıyor: Mansur Gavriel

Mansur Gavriel. Bu markayı bu zamana kadar duymadıysanız; bundan sonra oldukça sık duyacağınız konusunda, sizi temin edebilirim!

mansur gavriel

Mansur Gavriel  2012 yılında, Rachel Mansur ve Floriana Gavriel  tarafından kurulan bir çanta markası. Moda dünyasında asıl patlaması ise ‘Bucket Bag’ trendiyle de birlikte 2013’ün ortalarında gerçekleşti.  Bucket dışında,  tote, sırt çantası, cüzdan, el çantası seçenekleri de mevcut. Mansur Gavriel çantalarını en çekici kılan özelliği, çantanın iç rengini belli renk seçeneklerinizden seçerek çantanızı kişiselleştirebiliyorsunuz.

mansur gavriel2

Karlie Kloss, Sienna Miller gibi ünlülerin de tercih ettiği Mansur Gavriel, kendi sitelerinin yanı sıra; Net-a-porter, Moda Operandi, Matches Fashion gibi online alışveriş sitelerinden ve Opening Ceremony, Barneys, Collette, Beymen’lerden satın alabilirsiniz. Tabii bulabilirseniz; çünkü yok satıyorlar! Yaklaşık 2 ayda bir stoklarını yeniliyorlar. 19 Mart’ta kendi sitelerinde yeniledikleri stokları yaklaşık 5 dakika içinde tükendi! Sıradaki online satış tarihi olan 21 Mayıs’ı ise, ajandanıza şimdiden not edin derim ben!

Markayla bütünleşmiş  #happygirlhappybag hashtag’i ile sosyal medyadan, çantayı almayı başarabilen Mansur Gavriel tutkunlarının mutluluklarını seyredebilirsiniz!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir