Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

CANNES FİLM FESTİVALİ

Fransa’nın Cannes kentinde her yıl Mayıs ayında düzenlenen Cannes Film Festivali

bu senede bomba gibi başladı.

Bu sene 68. si düzenlenen ve 13 Mayıs’ta başlayan festival bu gece son buluyor.

Kulislerde Altın Palmiye için fısıldanan isim “Carol” olsa da kesin sonucu bu gece öğrenebileceğiz.

En az filmler kadar şıklığında ön planda olduğu bu festivalde her sene olduğu gibi yıldızlar geçidi yaşandı. Bu sene Cannes’te giyilen parçaların sadeliği, makyajda doğallığa gidilmesi yani “abartmamak” çarpıyor gözümüze. Filmlerinde de güçlü kadın rollerini çokça gördüğümüz festivalde, oyuncular kadar davetlilerde güçlü ve asil kadın imajını çiziyor.

Gelelim benim favori isimlerime…

Benim gibi Liya Kebede’nin tercih ettiği  bu ”yılbaşı ağacı” görünümünden hoşlanmayanlar için favorilerim can yeleği olabilir ! 😀

cannesscannes2

Pastel tonlardaki favorim bu üçlüye ait. Soluk ten, soluk elbise, soluk saçlar ama sonuç mükemmel. Doğru nude rengi seçersek vücudumuzda ne kadar hoş durabileceğinin kanıtı gibi değiller mi?

cannes3

Kendall Jenner’in Esmer tenine mor rengi çok yakışmış. Saçının ve makyajının doğal olması genç yaşını ve güzelliğini ortaya çıkarmış. Sizcede peri kızı gibi durmuyor mu?

Festivalde gördüğümde çok mutlu olduğum Türklerinde uluslararası platformlarda yer alabileceğini bize gösteren Fahriye Evcen seçtiği beyaz elbisesiyle benim Cannes’te en çok beğendiğim isim oldu. Düzgün fiziğiyle de dikkat çeken Evcen koltuklarımızı kabarttı!

 

 

cannes4

Nefesler tutuldu Palmiye’yi kimin alacağı heyecanla bekleniyor. Bakalım ödülü alacak filmde kıyafetler kadar konuşulacak mı?

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir