Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

Derin Bir Nefes Alın…

Ailece ve arkadaşlarla geçirilen zamanların kalitesini artırmak ve eğlenceli cıvıl cıvıll bir ortamda keyifli sohbetler gerçekleştirmek isteyenlerin durağı olan balkon dekorasyon ürünleri size evinizde bahçe keyfi yaşatıyor …

Peki ya sizin tercihiniz hangisi?

balkon1

Balkon dekorasyonunun olmazsa olmazı çiçekler , alanın büyüklüğüne göre dekoratif saksılar kullanmanız hoş bir etki bırakacaktır. Işıklandırma olarak fener tercih edebilirsiniz.

balkon2

Balkonunuz küçük diye üzülmeyin minimal ürünler kullanın ve balkonunuzun tadını çıkartın, hatta kiliminizi serip yastıklarınızı da yerleştirerek işe başlayabilirsiniz J sonra bir küçük fener ve minik saksılar içerisinde rengarenk çiçekler.

balkon3

Modern bir balkon örneği manzara harika görünüyor, bu manzarayı oda konforunda ki bu balkondan seyretmek tarifsiz bir keyif olsa gerek.

balkon4

Rahatınıza düşkünseniz ve uzun soluklu balkon sefalarını seviyorsanız sandalyeden ziyade hasır örgü L köşe takım kullanabilirsiniz.Yaz gecelerinde bu şirin balkonda bile uyuyabilirsiniz.

balkon5

balkon7 balkon6

Benim tercihim işte bu beyaz turkuaz  renklerle süslü çiçekli balkon.

Ortanca çiçekler arasında  keyifle  sabah kahvemi yudumlarken gazetemi okuyorum. Düşündüm de  bir an 🙂 iş stresinden uzak terapi gibi…..

Balkonunuzun keyfini çıkartın…

 

Elif BAY ATEŞ

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir