Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

Kesha Dönüyor!

ÇILGIN KIZ GERİ DÖNDÜ!

Bana çılgın bir sanatçı söyle deseler kesinlikle aklıma ilk gelecek isim Ke$ha. Biliyorum bir çoğunuzun da öyle..

kesha

Bana çılgın bir sanatçı söyle deseler kesinlikle aklıma ilk gelecek isim Ke$ha. Biliyorum bir çoğunuzun da öyle..

28 yaşında ki seksi star bir süredir ortalarda yoktu ve biz çılgınlıklarından haber alamıyorduk. Şimdilerde ise geçirdiği kötü dönemleri atlatmış, yeme bozukluğunu aşmak için bir rehabilitasyon merkezine yatmış ve aldığı kiloları hızla verip, saçlarını da neon yeşiline boyamış ve yepyeni tarzı ile hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyormuş. Ke$ha’nın tarzını ve sesini özlediğimiz bir gerçek. Biz Ke$ha’yı şarkılarından daha çok yaptığı açıklamalarla hatırlıyoruz. Peki neydi bu açıklamalar..

Ke$ha Yaşadığı sıradışı hayatın dışında da bir hayatı olduğunu hayranlarına anlatmak için yönetmenliğini kardeşinin yaptığı ” My Crazy Beautiful Life ” adlı bir belgesel çekiyor. Bu filmde ” benimle alakalı görmek isteyeceğiniz her şey ve asla görmek istemeyecekleriniz var. Bana idrar içmenin sağlıklı olduğunu söylediler. Hatta zamanında biri benim idrarımı alıp kaçtı.” açıklamasını yapan Ke$ha, o an kendi idrarını içiyor.

Conan O’Brian’ın programında , milyonların önünde, “Bir hayaletle seviştim” demesi ile herkesi şoka uğratan Ke$ha, o anda hiç şaka yapıyor gibi davranmıyor. Gerçektan inanması güç..

2013’de bir röportajında biseksüelliğini açıklayan Ke$ha, aslında kendisinin bedenlere değil ruhlara önem verdiğini de vurguluyor.

Tüm bu çılgınlıklarından sebep seksi yıldızın Malezya’da vereceği  konseri iptal ediliyor, çılgın yıldız bunu protesto etmek için soyunuyor.

Dileriz ki Ke$ha’nın 2015 sonunda çıkartacağı yeni albümü çılgınlıklarından çok sesini özlediğimizi bize hissettirir.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir