Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

Kış İçin Dolaplarınız Hazır mı?

SONBAHAR-KIŞ 2015 ALIŞVERİŞ LİSTESİ- DIŞ GİYİM

Merhaba ModaHayat.com okurları! Artık t-shirt giydiğimiz zaman üşümeye başladığımıza göre üzerimize bir şeyler giyme vakti gelmiş demektir. Erkek okurlarımız için bir alışveriş dosyası açayım dedim ve ilk olarak dış giyimle başlamak en iyisi gibi geldi. Ne de olsa ağır parçaları önden göndermek gerekir.  Kendiniz de ufak tefek dokunuşlarla stilinize eklemeler yapabilirsiniz. Fakat şimdi vereceğim hit parçalar, bu kış sezonunda mutlaka dolabınızda yer etmeli!

Şimdi hazırsak 2015 kışının hit parçalarını ve dolapta bulunması gerekenleri sıralamaya başlıyorum!

Oversized Palto;

alışverişlistesi1

2015 kışına sert bir giriş yaptığını söylememe gerek yok sanırım. Hemen hemen her vitrinde bolca göreceğimiz oversized modelleri ile ilgili çok bir şey eklemek istemiyorum. İsterseniz trend yazıma göz atabilirsiniz. (detaylar orada) http://www.modahayat.com/trend-oversized-paltolar/

       ‘’Biker’’ Deri Ceket;

alışverişlistesi2 alışverişlistesi3 alışverişlistesi4

Deri ceketler kışın zaten erkek giyim demirbaşları arasında. Fakat bu sene küçük bir farklılık yapıyoruz ve sadece siyah değil; bordo, yeşil, lacivert gibi iddialı renkleri biker derilere taşıyoruz. Ayrıca küçük bir stil notu ekleyelim, eğer deri ceketlerle çok asi görünmek istemiyorsanız, süet bikerlar ile daha şık ve elegance bir görüntü elde edebilirsiniz.

Bomber Mont

alışverişlistesi9 alışverişlistesi8 alışverişlistesi7 alışverişlistesi6 alışverişlistesi5

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir