Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

Kraliçeden Bir İlk:Bitch I’m Madonna!

Madonna’nın son albümü “Rebel Heart” albümünde yer alan yayınladığı 3. single’ı Nicki Minaj vokalli ‘Bitch I’m Madonna’ için çekilen video klip yayınlandı.
Video adeta yıldızlar geçidi. Madonna’ya eşlik edenler isimler ise Beyoncé, Miley Cyrus, Diplo, Nicki Minaj, Katy Perry, Rita Ora, Chis Rock, Kanye West, ünlü moda tasarımcısı Alexander Wang ve Madonna’nın oğulları Rocco ile David.

Klipte, çılgın bir partiye ev sahipliği yapan Madonna, partinin en çılgını olma görevini de üstlenmiş. Video çekimini Madonna’nın son video klibi ‘Ghosttown’ videosuyla bir döneme damga vuran ’Music’ ve ’Ray of Light’ şarkılarının videolarından da hatırladığımız Jonas Âkerlund yönetti.

madonna3

Madonna’nın twitter üzerinden yaptığı açıklamada, ‘Sadece en iyisini yapmaya çalışıyorum’ demesi, ister istemez akıllara bu video klibin Taylor Swift’e bir gönderme olarak mı yapıldığı sorusunu getirdi. Taylor Swift, hatırlayacağınız üzere Mayıs ayında Bad Blood şarkısının klibini yayınlamıştı. Cara Delevingne, Ellie Goulding, Selena Gomez gibi isimlerin yer aldığı manken ve ünlü şarkıcıların bulunduğu Bad Blood’un klibi oldukça sevilmiş ve Youtube’da 24 saatte 20.1 Milyon izlenip, 24 saatlik izlenme rekorunu kırmıştı.

3 kere dinledikten sonra istemsizce dilinize takılan ve kendini sevdiren ‘Bitch I’m Madonna’ ve video klibi kraliçeye yakışır bir çalışma olmuş.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir