Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

Plaj Valizi Hazırlansın!

Plaj valizi hazırlansın!

Uzun, soğuk ve çoğunlukla yağmurlu bir kışın ardından, yaza nihayet giriş yaptık. Hava hala hayal ettiğimiz yazın biraz dışında olsa da bu yaklaşan tatil günleri hayalimizi ertelememizi gerektirmez. Vitrinler, markaların yaz özel koleksiyonları ile doldu bile. Tatilimizi planlamadan once valizimizi hazırlamakta yarar var. Deniz, kum ve güneş bizi bekliyor hanımlar. Şimdi plaj koleksiyonlarına göz atma vakti!!!

 

Bohem Rapsodi

 

Bu yaz, gerek festivaller gerekse 70”ler modasının geri gelmesiyle bohem tarzın yükselişe geçtiği bir dönem. Eh haliyle plajlar da bu trendin etkisine giriyor. Tribal desenlerin öne çıktığı, püskül, dantel gibi detayların yoğunlaştıği bohem trend, mayo bikinilerde de kendini gösteriyor. Tribal desenli mayo ya da bikininizi, şık bir kimono, gösterişli takılar ve uyumlu bir sandalet ile kombinleyerek, plajların en stil sahibi ziyaretçisi olmanız mümkün, Alışılagelmiş plaj giysilerini bir kenara bırakın ve çarpıcı bu modellerden valizinize bir tane mutlaka koyun.

 

Çiçek bahçesi

Çiçek desenli ne varsa bu yaz gardırobunuza eklemeniz şart, zira sezonun en öne çıkan trendi mükemmel görünümüyle romantik bir ingiliz bahçesini anımsatan çiçek desenli tasarımlar. Plajlar da haliyle çiçeklerle bezeniyor. Yazın tüm renklerini içinde barındıran bu desenler, hem çekici hem masum bir görünümü bir arada sunuyor.

 

Retro plajlarda

Retro ve vintage akımı ile geçmişe giden moda, geçmişin yüksek bel detayını alıp önümüze serdi. Yüksek belli bikini modelleri, bu senenin en güzel ve bir o kadar dikkat çekici trendi bana göre.  Hele ki sezonun digger trendleri ile harmanlanınca, plajda stilini konuşturmak isteyen kadınların gözdesi olmaması imkansız.

 

Bikini devrimi

 

Klasik sütyen görünümlü bikiniler artık yerini halter yaka, büstiyer formlu yeni üstlere bırakıyor. Zaten sokak modası kısa üst trendi hakimiyetindeydi. Bu formdaki bikini üstleri de hem trend hem de kullanışlı olmalarıyla bu sene plajlara damga vuracak. Sadece plajlara da değil, günlük sokak kombinlerinizde yer vereceğiniz bu model ile bir taşla iki kuşu vurmak mümkün.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir