Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

Renklerden Kırmızı

“İnsanlar kıyafetleriyle karşılanır, düşünceleriyle uğurlanır.” diye boşuna dememişler. İlk izlenim önemlidir. Görünümünüz karakteriniz hakkında ipuçları verir. Her rengin psikolojik bir anlamı vardır. İş görüşmelerinde, ilk buluşmalarda ve önemli günlerde hangi rengi tercih etmelisiniz?Öncelikle şu algıyı yıkmalıyız. Bir rengi kendinize yakıştırmama düşüncesi ile o rengi hayatınızdan çıkartmak yanlıştır. Her rengin onlarca tonu, bu tonlar arasında mutlaka size uyan bir tonu vardır.

En uzaktan fark edilen, adrenalini arttıran bu renk, dikkat etmek çekmek isteyenlerin rengi. Aynı zamanda liderlik vasfı da taşımakta. Üç ana renkten biri olan kırmızı marin temasının da dinamik rengi. Her tene uyum gösteren bu renk tutkuyu simgeliyor.

Klasik giyimde saat kayışı, kravat, dikiş detayı ve ayakkabı tabanında kullanılarak iş yaşantınıza bu rengi taşıyabilirsiniz. Spor giyimde ise

 tişörtler, çizgili gömleklerde, deniz şortlarında tercih edilebilir. Çizgili bu sezon da trendler arasında. Kırmızı detay daima dikkat çeker.

Bu arada, kırmızı fonda çekildiğimiz fotoğraflarda daha çekici oluyormuşuz. Denemekten zarar gelmez.

red2

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir