Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

San Marco’s Caffe

Kahve-Cheesecake Molası Verin!

 İstanbul’un en bayıldığım cafelerinden birini tanıtıcam size. Burayı herkes bilmez. Sadece özel insanlar bilir ve siz de özel olduğunuz için bilmeye hakkınız var diye hissettim.
San-Marcos Cafe! Güzelliğin cafe bulmuş hali diyebilirim. İçeride öyle bir huzur varki keyfiniz yokken sizi düzeltebilecek bir yer. İçerideki hava, hizmet, ürünler, ferahlık öyle hoş öyle samimi ki insan “daha önce neden gelmedim” diye soruyor kendine.
image (1)
Buranın öyle bir atmosferi var ki hoşnut kalmayan insan yoktur. Bu kadar da büyük konuşuyorum. Cafe de çalışan arkadaşların içlerinden gelerek gösterdikleri ilgi insanı memnun etmeye yetiyor zaten.
Cafeye gelen müşteriler hep kaliteli insanlar olmuşlardır. Bir gün cafenin tıka basa dolu olduğu bir zamanda şöyle insanlara bakayım dedim ve birinden bile rahatsız olmadım. Hem ağır hem cıvıl cıvıl bir mekan burası.
Cafenin dekorasyonu gerçekten müthiş. Kesinlikle göz hoş gelen gayet şık ve kaliteli dizayn edilmiş. Gerçi bu cafe bir İtalyan cafesidir ve İtalyan’lar genelde hep zevkten anlayan insanlar olmuştur.
image (5)
Bu cafenin ürünleri hepsi birbirinden güzel. Farklı bir menüye sahip diyebiliriz. Değişik türde kahveler ve içecekleri var. İster kek-çay molası, ister iş arkadaşıyla kahve vakti, ister aileyle kahvaltı, ister dostlarınızla ve ya sevgilinizle öğle ya da akşam yemeği… Bu cafe öyle bir mekan ki istediğiniz keyifli anınızı burada geçirebilirsiniz. Hatta arkadaşıma sürpriz doğum günü partisini bu cafe de yapmıştım 🙂
Benim size önerdiğim mutlaka cheescake ve çay ikilisini deneyin bu cafe de. Limonatasına ayrı bayılıyorum zaten. Enfes bir tat!
image (2) image (3) image (4)
San Marco’s Caffé – Caffé & Ristorante Italiano
Zeytinlik Mahallesi Yakut Sokak No:50/1
Bakırköy / İSTANBUL – TR
+90 212 660 80 20

Afiyet Olsun 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir