Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

Savaş Boyalarınızı Sürünün!

Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz ki günümüz Türkiye gündemi bir hayli karışık. Bende bu yüzden sizlere biraz gündemden çalarak biraz da en son aldığım Valentino t-shirtüm nedeniyle böyle bir yazı hazırlama ihtiyacı hissettim. Biliyorsunuz ki bundan 2 sene önce yani yaklaşık 4 sezon önce Valentino sayesinde kamuflaj modası hayatımıza hızlı bir giriş yaptı!

Haki yeşili üzerine uygulanan renkli, karma renkleri sayesinde ve bence maskülenliği temsil eden görünümü nedeniyle kamuflaj özellikle tüketiciler tarafından çok sevildi ve yoğun olarak dış giyimden iç giyime kadar bütün parçalarda kullanılmaya başlandı.

Lakin, şunu belirtmekte fayda var; Baştan aşağı kamuflaj giyerek Belgrad Ormani gibi görünmek istemesiniz değil mi? Bizi de bu kavram karmaşasına düşü    rmek istemiyorsanız lütfen sadece tek parçada kamuflaj kullanın. Benim önerim t-shirt yada aksesuar!

s4

Valentino sonrasında bir çok marka bu yoldan gitti ve çeşitli versiyonlarıyla kamuflajı hayatımıza soktu. Army modasının zincirlerinden ve apoletlerinden sıyrıldıktan sonra kamuflaj modasının gelmesi çok büyük bir tesadüf mü, yoksa belirlenen bir akıl oyunu mu? Yorumu sizlere bırakıyorum!

İşte sizler için seçtiğim, kullanım amaçlarına göre günün yıldızı olabilecek kamuflaj parçaları!

Haydi kışlaya!

s

222

33

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir