Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

ŞEHRE FARK GETİREN ; THALES

Şehir hayatının yoğunluğun da, malum İşlerimizde yoğunken kendimize biraz fırsat ayırmamız gerekiyor. Bana kalırsa, kafamızı dağıtmanın kendimizi biraz soyutlamanın en güzel yolu arkadaşlarımızla ufak kaçamaklar yapmak hem eğlenmek hem de sohbet etmek. Hatta kız kıza yapılan falcı ziyaretleri ve yahut erkek erkeğe kurulan rakı sofraları hepsi birer alternatif ama kısa lafın özü ise size tavsiye edebileceğim çok şirin ve gayet eğlenceli bir mekan var. Hatta öyle ki mekanlar zinciri modunuz nasılsa size o tarzda hitap eden, Thales Cafe Bistro zinciri.

thls

Thales Bistro, Beşiktaş

Thales Cafe, Kadıköy

Thales Rock, Beyoğlu

Thales Room, Beyoğlu

thlss

Thales Beşiktaş,çarşının özlem duyduğu içtenlikte. inanılmaz güzel müziklere sahip ortamda enfes İtalyan lezzetleride sunuluyor. Pizza ve Makarna benim sizlere nacizhane tavsiyemdir J İster alkollü ister alkolsüz menü seçenekleri ile sizlere geniş bir yelpaze sunuyor. Pizzanızı yer iken  haftanın her günü farklı dj’ler eşliğinde müzikle keyiflenmek mümkün.

Thales Kadıköy, adeta Anadolu yakasına farkı getirmek için dizayn edilmiş. Gerek iç dizaynı gerekse geniş açık alanı, çiçeklerle süslü bahçesi, yüksek kapasiteli kış bahçesi ile göz alıcı şıklığa sahip, dikkat çekici beyaz bir köşkte hizmet vermekte. Burada ki menü seçeneğimizde gayet geniş, her damaktadına kolaylıkla hitap edebilicek şekilde.

thaless

Thales Rock, Tales zincirinin ilk gözdesi olduğundan çok özel bir yere sahip. Size hem bir Rock bar hemde cafe rahatlığı verebilecek mekanlardan birisi. Gerek çalışanlarının içtenliği dostane davranışları gerekse İstanbulun eğlence merkezinde oluşunuzla hemen gönlünüzü feth edebilirler.

thalesbistro

Thales Room ise kalabalık arkadaş gruplarınızla en zevkli sohbetlerinize ev sahipliği yapabilicek bir mekan. Gruplara özel döşenmiş alanları ile kutlamalarınızda vazgeçemeyeceğiniz bir adres olmaya aday. Thales Room, hem şıklıktan hem rahatlıktan hem keyiften ödün vermeyenler için doğru adres.

 

Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazar: Sinan Odak

MEF University-Economics /
Istanbul Gelisim University-Civil Aviation Management /
Figure Skating Coach /
Founder of StartupMEF /
Founder of ModaHayat

67 posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir