Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

Trend Culotte

Culotte  nam-ı diğer etek pantolon.Senenin modası olan bu pantolon etekler 90’lı yıllardan sonra sokak stilinde hızla yükselişe geçti. Diz kapağının hemen altında biten, eteği andıran bol paçaları elegan stillerin öncüsü.

culotte1

Culotteleri spor tarzda, renkli, desenli modelleriyle kullanabilirsiniz.Desenli modelleri kombinlerken üst kısmını tek renk ve sade seçmekte fayda var.Kısa bluzlar oversized sweatshirtlerle  de rahatça kombinlenebilir.

 

STREET STYLE: Fashion blogger Olivia Palermo, wearing white culotte pants with a navy blazer attends the Tibi fashion show on February 14, 2015 in New York City. Olivia is shown the crosshairs of two photographers! Pictured: Olivia Palermo Ref: SPL951658 140215 Picture by: Christopher Peterson/Splash News Splash News and Pictures Los Angeles: 310-821-2666 New York: 212-619-2666 London: 870-934-2666 photodesk@splashnews.com

 

 İsterseniz güzel bir topukluylada şık bir görüntü yakalayabilir her yerde kullanabilirsiniz.Mevsimine göre blazer veya deri ceketlerle hoş kombinler yaratabilirsiniz.Deri sevenler için söylüyorum deri olanlarıda çok tarz duruyor.

clt

Kısa boylular için bu tarz pantolonlar biraz teklikeli.Fakat tek renk kullanımı veya ton sür ton ayrıcalığıyla bu tehlikeyi ortadan kaldırabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir