Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

Trend: Oversized Paltolar

KIŞLIKLARA YER AÇMAYA BAŞLAMALI - OVERSIZED PALTO

Merhaba sevgili ModaHayat.com okurları. Eylül ayına girdiğimiz için mi, yoksa kışa hafif hafif özlem duyduğumuz için mi bilinmez ama ben paltoları çoktan hazırlamaya başladım.

1

2015 kış sezonu için yükselen yeni trend Oversized paltolar diyebilirim. Büyük moda devlerinden Balenciaga’nın başlattığı bu akıma çoğu marka uymuş olacak ki, sezon vitrinlerinde her renk ve şekilde oversized palto görmek mümkün olacak.

oversized2

Türkiye için çok alışılmış olmayan bu parçayı giyebilmek için size ufak tefek tüyolar vereceğim şimdi. Hazırsanız başlayalım!

oversized3

Biliyorum, hepimiz giymek istiyoruz lakin şunu unutmayalım oversized modeller doğru materyallerle seçilmezse bizi olduğundan kilolu gösterecektir. Bu nedenle seçeceğimiz kumaşa dikkat edelim!

Bir diğer ise maalesef boy problemi. Oversized paltolar yanlış kombinlenirse olduğundan daha da kısa görünebiliriz. Bu nedenle bu paltoları tercih ederken eğer boyumuz 180 cm’den kısa ise, dar pantolonlarla ve tabanlı ayakkabılarla giymeye özen gösterelim.

Son olarakta sizlere sunacağım looklardan kendinize en uygun modeli seçmeye kaldı. Kışlıkları hazırlamaya hazırsanız buyurun!

oversized5 oversized6 oversized4

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir