Paylaş, , Google Plus, Pinterest,

Yazdır

Posted in:

YENİ ÇIKANLAR!

Havaların iyice ısınması ile müzik piyasası da oldukça hareketlendi. Kış aylarında kendisini tekrar eden şarkıları artık duymakta güçlük çekiyoruz. Gün geçmiyor ki içimizi kıpır kıpır edicek parçalar, birbiri ardına sıralanmasın. E durum böyle olunca piyasayı beraber takip edelim dedik.

Geçtiğimiz haftanın yeni çıkışları;

Little Mix – Black Magic

Son dönemin başarılı kadın vokal gruplarından Little Mix iddalı bir single’a imza atmış. 4 güzel hanımefendi son zamanlarda sadece seslendirdikleri şarkılarla değil, yazdıkları şarkılar ile de müzik dünyasında isimlerini sıkça duyuracak gibi gözüküyorlar.

news

Faydee – Lullaby

Avusturalyalı star, Faydee yeni singlı ‘Lullaby’ı geçtiğimiz hafta sevenleriyle buluşturdu. Her fırsatta Türkiye’yi çok sevdiğini belirten Faydee şarkısının klibini de Bodrum’da çekmeyi tercih etmiş. Kısacası Faydee yaz aylarında bolca duyacağımız bir hit şarkıya daha imzasını atmış.

foto

DVBBS – White Clouds

Elektronik dans müziğin yani EDM’in vaz geçilmez isimlerinden birisi olan DVBBS başarılı bir şarkıya imza atmış. Dünyanın en iyi djlerisi sıralaması Dj Mag’de 20 numarada olan başarılı ikili biraz daha soft bir tarzla yaza giriş yapmış. Edm sevenlerin dikkatine!!

foto2

 

Sean Paul – Living The Dream

İlk albümünden bu yana tarzı ve geniş hayran kitlesi ile kendi müzik tarzını yakalamış olan Sean Paul yepyeni bir hit ile yazı karşılayan isimlerden. Parçası diğer parçaları kadar eğlenceli olmasa da kendisinin bizde ki büyük hatırı üzerine yazın bol bol duyacağız gibi gözükmekte.

foto3

 BONUS: Alyxx Dione – Chingalinga ft. Jason Derulo

Wiggle ve Talk Dirty Me parçaları ile 2014 yazına damga vuran Jason Derulo Nisan ayı içerisinde yeni albümünü müzik severlerle buluşturdu.  Fakat parçalarından bir tanesi var ki, kendi yorumundan daha çok Alyxx Dione’ye yakışan parça bu hafta içerisinde dinlediğim en güzel çıkış olsa gerek. Şahsen benim keyiften dört köşe olarak dinlediğim harika parça için siz neler düşünüceksiniz 🙂

foto4

 

 

 

 

 

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir