× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ

Balenciaga 2020 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU

simgemugetevetoglu - 04 Ekim 2019
İspanya kökenli Paris Merkezli Moda Evi Balenciaga yaratıcı Direktörü Demna Gvasalia ile Paris Moda Haftasında Koleksiyonunu tanıttı.
Defilede yapılan abartılı yanak implantları,protez yüz makyajı dikkat çeken detayların başında geldi. Çalışan iş insanlarını düşünen tasarımcı takımlarda Mastercard logosunu kendi markasına uyarlayarak Balenciaga şeklinde değiştirmiş. Bot ve ayakkabılarda ise hem küt burun hem de sivri burun tercih edilmiş. Dergi baskılı elbiseler,deri takımlar,jeanler,Hello Kitty çantalar,oversized montlar,vatka,puantiye,kürk ve kadife kullanılan parçalardan olmuş.
undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined
ÖNERİLER