× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ

Celine 2020 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU

simgemugetevetoglu - 02 Ekim 2019
Ünlü Fransız Moda Evi Celine, 2020 İlkbahar/Yaz Koleksiyonunu Paris Moda Haftası kapsamında Les Invalides Paris’te tanıttı.
Phoebe Philo’dan bayrağı devralan Hedi Slimane, 2020 yılının ilkbahar/ yaz aylarında bizi 60 ve 70’li yıllara götürüyor. 

Koleksiyonun tasarımcısı Slimane, yeni teması için rotasını 1974’te, Celine’in tedbirli Fransız burjuvaları için bir destinasyon mağazası olduğu döneme çevirmiş. Koleksiyonda, hippi bohem esintiler, yer yer kullanılan dantel ve deriler, çiçek baskılar, kürkler oldukça dikkat çekiyor.

Koleksiyonun öne çıkan parçaları ise, çizme kesim kot pantolonlar, blazerlar, ipek elbiseler ve hippi ceketler, şapka ve bandana gibi aksesuarlar oldu.

undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined
ÖNERİLER