× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ

Chanel 2020 İLKBAHAR/YAZ HAUTE COUTURE

simgemugetevetoglu - 28 Ocak 2020
Fransız moda evi Chanel’in Karl Lagerfel’in ölümünden sonra kreatif direktör’lüğünü üstlenen Virginie Viard 2020 Spring – Summer Haute Couture koleksiyonunu Grand Palais Paris’te gerçekleştirdi.
Koleksiyonda siyah ve beyaz renk ağırlıklı olarak kullanılmış. Tüvit kumaşlar, büyük yakalar,dantel ve payet işlemeler, tül eklemeler, volanlı kesimler, saten kumaş, beyaz opak çoraplar, döpiyes takımlar ve kabarık elbiselerle balo havası estirilmiş. Defile de yer alan ünlü mankenler Bella Hadid ve Kaia Gerber dikkat çeken isimlerden oldu.
undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined
ÖNERİLER