× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ

Chanel 2020 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU

simgemugetevetoglu - 02 Ekim 2019
Moda duayeni Karl Lagerfeld’in vefatından sonra Chanel Moda Evi’nin başa getirdiği Lagerfeld’inde ortak çalışma arkadaşı yeni Kreatif Direktör Virginie Viard Paris Moda Haftası kapsamında Grand Palais’de 2020 İlkbahar/Yaz tasarımlarını tanıttı.
Koleksiyonda şık sofistike hava hakimken,markanın klasik vazgeçilmezi 'tüvit' takımlardan çantalara kadar yansıtılmış. Chanel yazılı baskı elbiseler, balon kollu bluzler, jeanler, fırfır detaylar ve Chanel logolu kemer ve kolyeler dikkat çekenlerden oldu. Defilenin sonuna doğru komedyen Marie Sinfiltre’nin güvenliklerden kaçıp podyuma çıkıp yürümesi ve Gigi Hadid’in müdahalesiyle defileyi kurtarması konuşulanlar arasındaydı.
undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined
ÖNERİLER