× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ

Chanel 2021 COUTURE

filizbigec - 02 Şubat 2021
Chanel Couture İlkbahar/Yaz 2021 koleksiyonunu Virginie Viard’ın direktörlüğünde Grand Palais'de özel bir filmle tanıttı. Filmin yönetmenliğini fotoğrafçı, film yapımcısı aynı zamanda grafik tasarımcı olan Anton Corbijn üstlendi.
Covid-19 önlemleri kapsamında organize edilen çekimde, çiçeklerle süslenmiş olan açık hava düğünü konsepti tasarlandı. Defileyi izleyenler arasında Lily-Rose Depp, Marion Cottilard, Penelope Cruz,Vanessa Paradis ve Alma Jodorowsky gibi ünlü isimler vardı.

Pastel tonlar kadar parlak renklerinde hakim olduğu koleksiyonda, siyah ve beyaz renklerde oldukça yer alıyor. Chanel Couture koleksiyonunda tüvit ve tül kumaşlar öne çıkan detaylardan. Ayrıca tüvit takımlar ve tüvit parçalarla kombinlenen parlak renkler oldukça göz dolduruyor.Fırfır detaylı parçalar sofistike bir tarz ile yeniden hayat buluyor.

Markanın Kreatif Direktörü Virginie Viard defile için "Büyük bir gösteri düzenleyemeyeceğimizi biliyordum, bu yüzden aile kutlaması gibi küçük bir kortej fikrini buldum" açıklamasını yaptı.
ÖNERİLER