× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ

Chanel 2021 İLKBAHAR/YAZ

simgemugetevetoglu - 07 Ekim 2020
Kreatif direktör Virginie Viard önderliğinde Chanel 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonu tanıtıldı.
Paris’teki Grand Palais’te gerçekleşen, chanel.com ve Chanel’in sosyal medya hesaplarından canlı olarak yayınlanan defile az konuk ile sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleştirildi. 

Hollandalı fotoğrafçı ikili Inez can Lamsweerde ve Vinoodh Matadin, Chanel’in koleksiyonu için ‘Lights, Camera, Action’ adında bir geçiş videosu hazırladılar. La Piscine, Breathless, A Woman Is a Woman, Contempt, Pierrot le Fou ve Elevator to the Gallows gibi efsane filmlerden kesitler ile Romy Schneider, Anna Karina ve Jeanne Moreau gibi Fransız sinemasının yıldız isimleri bir araya getirilmiş.

İkonik Hollywood tabelasından ilham alınarak hazırlanan büyük CHANEL yazılı dekor eşliğinde sunulan 2021 İkbahar/Yaz defilesinde, siyah ve beyaz renklerin hakim olduğu parçalarda, kırmızı, pudra pembesi, kobalt mavisi, sarı renk geçişleri de yapılmış. Modaevi'nin klasiklerinden tüvit takımlar, yelekler, payet işlemeler, saten ve tül kumaşlar, dantel işlemeler, fistolar, aksesuar olarak; eşarp, tül eklemeli taçlar, CC temalı kolye, küpe ve kemerler, mini çantalar bel ve boyun için kullanılmış.
ÖNERİLER