× Moda
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş Dekorasyon Tümü
Hayat
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Sinema / Müzik Etkinlikler Tümü
Mekanlar
Eğlence Mekanları Sanat Merkezleri Eşsiz Tatlar Kafeler Restoranlar Tümü
Magazİn
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne Tümü
Defİle
Tümü

Elie Saab 2020 İLKBAHAR/YAZ KOLEKSİYONU

Simge Müge Tevetoğlu - 08 Ekim 2019
Lübnan’lı tasarımcı Elie Saab Paris Pavillon Ledoyen'in doğu bölümünde özel olarak inşa edilmiş bir çadır içinde gerçekleştirdiği Koleksiyonunda Afrika’nın renklerinden ve tasarımlarında ilham almış.
Saab bu defilesinin Afrika güzelliğine bir saygı gösterisi olduğunu ifade etti. Afrika kıtasından birçok müşterisi olduğunu söyleyen tasarımcı müşterilerinin şıklığının kendisini her zaman etkilediğinin de altını çizdi. Tasarımlarında çiçek desenler, zımba baskılar, pelerinler, payet, tül, saten ve farklı renk bloklarını bir araya getirmiş. Aksesuar olarak Afrika tarzı ahşap boncuklar, bilezikler, kol bantları ve kolyeler kullanmış. Defile de ise modeller Jackie Brown tarzı Afro peruklar ile karşımıza çıkmakta.
undefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefinedundefined
ÖNERİLER