× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ

Versace 2021 İLKBAHAR/YAZ

simgemugetevetoglu - 05 Ekim 2020
Donatella Versace önderliğindeki Versace 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonu geçtiğimiz günlerde tanıtıldı.
İçinde bulunduğumuz pandemi günlerinde tasarımcı 2021 İlkbahar-Yaz defilesini seyircisiz olarak gerçekleştirirken sadece COVID-19 testi negatif çıkan modaevi çalışanları yer almış. Sanal olarak canlı yayınlanan defilede koleksiyonda modaevi'nin efsanevi 92 İlkbahar/Yaz ‘’Trésor de la Mer’’ sunumundan motiflere yeniden yer vermiş.

Donatella Versace’nin koleksiyona adını verdiği ‘’Versacepolis’’ defilesinin açılışını Mica Arganaraz yaparken Irina Shayk, Joan Smalls, Imaan Hammam gibi tanıdık modeller yer almış. Büyük beden modellere de yer veren modaevi Jill Kortleve, Precious Lee ve Alva Claire gibi büyük beden modelleride defilede görmekteyiz. 

Bizleri deniz altında yolculuğa çıkaran, deniz canlılarının motifleriyle süslü defilede; neona çalan canlı renklerin yanında siyah renginde asaleti yer almış. Kadın ve erkek’ten oluşan karma koleksiyonda; romantik fırfırlı etekler, 90'lı yılların kırpılmış hırkaları, renkli kristal taşlarla süslenmiş büstiyerler, bermuda takımlar, volanlı kesimler, çizgili takımlar, şort takımlar, deniz yıldız temalı broşlar ve takılar, dolgu topuklar, karışık desenler öne çıkan detaylardan. 

Donatella Versace, yeni 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonu hakkında : "Başka bir dünyayı ve kaçışı hayal etmek. Benim için bu iki kavram birbiriyle bağlantılı çünkü herkes için daha iyi bir dünya hayal ederken, onu inşa etmeye başlamamız gerektiğini düşünüyorum. Ben de hayal etmek istedim ve koleksiyonun bu kadar renk dolu ve neşeli bir ruha sahip olmasının nedeni bu" açıklamasında bulundu.
ÖNERİLER