× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

ANIL PİYANCI'DAN DÜŞ

DÜŞ

by Nil Karabağ 24/01/2021
Rap dünyasının en üretken isimlerinden Anıl Piyancı, “Düş” adını verdiği yeni single’ını Universal Müzik Türkiye etiketiyle dinleyicileriyle buluşturdu. Anıl Piyancı'nın sözü kendisine,
bestesi Anıl Piyancı ve Direnç Utku Kaçmaz tarafından yazılan “Düş”ün aranjörlüğünü Direnç Utku Kaçmaz ve Can Volkan üstlendi. Klip yönetmenliğini Cem Kılıç yaptı.

Anıl Piyancı, yeni teklisi “Düş”te geçmişten günümüze bir yolculuk yapıyor. Kimi zaman bir boşluğun içine düşüp geçmiş günlerini ve anılarını anımsıyor, kimi zaman da düşlediği başarılara koştuğu bir hikâyeyi anlatıyor. Şarkının müzik videosu ise şarkının yansıttığı bu duygulara göndermede bulunuyor. Klibin içinde geçen Anıl Piyancı müzesi sahnesinde Anıl Piyancı’nın geçmiş kliplerinde kullanılan aksesuarlar, hatıralar ile birlikte sanatçının kariyer yolculuğunda yer alan birçok görüntüye de yer veriliyor.


Universal Music Türkiye ve Xiaomi Türkiye iş birliği ile gerçekleştirilen proje kapsamında Türk hip-hop müziğinin önemli temsilcilerinden Anıl Piyancı’nın 8 canlı perfomans videosu, performans videolarının ve Düş klibinin backstage görüntüleri ile single kapak fotoğrafı çekimleri Mi 10T Pro ile yapıldı. Klibin backstage videosunda Xiaomi’nin 108 MP ultra yüksek çözünürlüklü, 8K video kayıt desteği sunan yeni modeli Mi 10T Pro’yu kullanıldı. Xiaomi Mi 10T Pro’nun eşsiz özelliklerinden faydalanıldı. Piyancı’nın single kapak fotoğrafı da Mi 10T Pro ile çekildi. Ürün yerleştirmenin de yapıldığı ”Düş” klibinin backstage ve yeni video klibi resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanıyor.


Küresel teknoloji lideri Xiaomi’nin “Yaratıcılığına Güç Kat” sloganı ile lanse ettiği Mi 10T Pro, kendi sınıfındaki eşsiz özellikleriyle yaratıcılığı yeniden şekillendiriyor. 108 megapiksel kamera segmentinde yeniliklere öncülük eden Mi 10T Pro, markanın ultra yüksek çözünürlüklü mirasını OIS ve 8K video desteği ile sürdürüyor. 13 MP ultra geniş açılı kamera ve 5 MP makro kamera içeren üçlü kameraya sahip cihaz 20 MP ile de selfie veya görüntülü konuşmada en iyi çözünürlüğü sağlıyor.

Videoları izlemek için Anıl Piyancı Resmi YouTube Hesabı’nı ziyaret edebilirsiniz: 
https://www.youtube.com/watchv=bQXCvMU8EFM&feature=youtu.be&ab_channel=An%C4%B1lPiyanc%C4%B1

“Düş”ü dijital platformlar üzerinden dinlemek ve satın almak için: https://UMGTurkey.lnk.to/anil-piyanci-dus

 #yaratıcılığınıagüçkat


ÖNERİLER