× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ GUCCI'NİN INSTAGRAM HESABINI DEVRALDI

Gucci'nin bağlı bulunduğu ana şirket Kering, daha önce Fransız sağlık hizmetine üç milyon cerrahi maske desteğinde ve ek olarak Covid-19 ile ilgili araştırmaları desteklemek için Institut Pasteur'a bağışta bulunduğunu açıklamıştı.

by Esra Emer 03/04/2020
      Bu desteğe Gucci de bireysel olarak katkı sağladı ve koronavirüs ile mücadele için 2 milyon euro bağışladığını belirtti. İtalyan asıllı lüks moda markasından geçtiğimiz günlerde bir destek hamlesi daha geldi. Instagram hesabını Dünya Sağlık Örgütü'nün hizmetine sunan Gucci, 40 milyon takipçili Instagram hesabından küresel toplumun sağlığını, güvenliğini ve refahını korumak için gerekli bilgiler paylaşıyor. 
Alessandro Michele ve markanın CEO'su Marco Bizzarri “Bu salgın bizi beklenmedik bir göreve çağırıyor. Covid-19 salgınıyla mücadelede, her gün ön saflarda sağlık çalışanları, doktorlar ve hemşireler tarafından yürütülen özverili çalışmalar var. Birbirimizi destekleyerek ve aramızda en savunmasız olanlara yardım ederek bu krizi aşabiliriz” açıklamasında bulundular.

ÖNERİLER