× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

HUAWEI AKILLI GÖZLÜK VE KULAKÜSTÜ KULAKLIK TÜRKİYE'DE SATIŞTA

Huawei X Gentle Monster Eyewear II akıllı gözlüğü ve Huawei FreeBuds Studio kulaküstü kulaklığı Türkiye'de satışa sunuluyor.

by Buse Öner 19/11/2020
Gectiğimiz günlerde tanıtımı yapılan Huawei X Gentle Monster Eyewear II ve Huawei FreeBuds Studio, Huawei Online Mağaza'da satışa sunuldu. Eyewear II dışarıya ses sızıntısını tamamen yok ediyor. Yarı-açık şekilde tasarlanan ultra ince hoparlörler, ses sızıntısını büyük oranda ortadan kaldırıyor. Huawei X Gentle Monster Eyewear II, Online Mağaza'da 4999₺ tavsiye edilen fiyatla tüketiciye sunuluyor. Ön sipariş veren müşteriler için 20 Kasım'da teslimatlara başlanacağı belirtiliyor. 

Huawei FreeBuds Studio sade ve kullanışlı tasarımıyla müzikseverlere yüksek çözünürlüklü bir müzik ziyafeti sağlıyor. Müziğin zengin ayrıntılarıyla Hi-Fi düzeyinde bir dinleme deneyimi yaratmak için 48 kHz'e kadar geniş frekanslı yüksek çözünürlüklü ses kalitesi sunuyor. Dışarıdan gelen sesi engelleme (ANC), değişen ortam seslerine göre üçlü gürültü engellemesi sayesinde etraftan gelen sesleri en aza indiriyor. Huawei tarafından yapılan açıklamada FreeBuds Studio, Türkiye’de Huawei Band 4 Pro ile birlikte satışa sunulacak ve iki ürünün fiyatı 3.499₺ olarak belirlendi.
ÖNERİLER