× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

İKONİK DİZİ GOSSİP GİRL YENİLENEN KADROSUYLA EKRANLARA GERİ DÖNÜYOR

2000’li yıllarda yayınlanan Gossip Girl (Dedikoducu Kız) dizisi yeni isimlerle 8 yıl aradan sonra yayına girmeye hazırlanıyor.

by Filiz Bigeç 23/11/2020
Türkiye’de de yayınlanan efsane dizi, karakterleri, stilleri,kıyafetleri ile büyük hayran kitlesine sahipti. Final bölümünden 4 yıl sonra olan olayları anlatacak olan dizinin yeni serisi senarist Joshua Safran tarafından kaleme alındı. Eskisine göre daha kapsayıcı olacağı açıklanan dizide, New York sosyetesinden özel okula giden bir grup gencin hayatları, entrikaları, sosyal medyanın gücü anlatılacak.
Her bölümde en iyi tasarımcılar tarafından giydirilen karakterler yine görsel bir moda şöleni izleyeceğiz.Diziden gelen ilk görüntülerde yüksek topuklu deri botlar, bisiklet şortları, sokak modasını yansıtan kapüşonlular göze çarpıyor.
Gossip Girl devam serisinde Jason Gotay, Whitney Peak, Emily Alyn Lind,Jonathan Fernandez, Eli Brown,Evan Mock, Zión Moreno, Jordan Alexander, Tavi Gevinson, Savannah Smith, Thomas Doherty gibi genç yetenekler yer alıyor. Dizinin vizyon tarihi belirlenmemiş olup, yayının 2021 yılı olacağı tahmin ediliyor.
ÖNERİLER