× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

INSTAGRAM SHOP YAYINA ALINDI

Instagram Shop, ABD'den sonra küresel pazarda da yayına alınmaya başlandı. Özelliğin önümüzdeki haftalarda Avrupa'da da farklıı yerlerde kullanıma sunulması bekleniyor.

by Turan Saray 18/07/2020
Instagram Shop, kullanıcıların markaların kataloglarını ve içerik oluşturucuların ürünlerini keşfetmeleri ve satın almaları için bir oluşturulmuş bir alan olarak ve Instagram’ın sosyal kanalından farklı olarak alışveriş için kişiselleştirilmiş öneriler ve özel küratörlere sahip olarak karşımıza çıkıyor.

Instagram Shop, ABD'den sonra küresel pazarda da yayına alınmaya başlandı. Özelliğin önümüzdeki haftalarda Avrupa'da da farklı yerlerde kullanıma sunulması bekleniyor. Instagram'ın gezinme sekmesine eklenecek bir mağaza ikonu ile kullanıcıların uygulamadan çıkmadan ürünleri ve katalogları inceleyebilecekleri bir alan olacak.

Facebook tarafından geçen yıl duyurulan bir diğer bir özellik olan Facebook Pay, önümüzdeki haftalarda Instagram Shop için de kullanıma sunulacak. Bu özellik, Facebook, Messenger, Instagram ve Whatsapp'ta yapılacak alışverişler için bir ödeme çözümü sunuyor.
ÖNERİLER