× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

JAVICIA LESLIE BATWOMAN'I OYNAYAN İLK SİYAHİ KADIN OLDU

Javicia Leslie “LGBTQ + topluluğu için böyle bir öncü olan bu çığır açan gösteriye katılmaktan onur duyuyorum.” dedi.

by Buse İldem 10/07/2020
CW, ilk sezonunun sonunda Ruby Rose'un ayrılmasından sonra aktris Javicia Leslie ile Batwoman'ın 2. sezonu için anlaşmaya gitti. Leslie rolü alan ilk siyahi kadın oldu ve canlandıracağı karakter Ryan Walder için açıklamalar da bulundu. 

“Sevimli, dağınık, biraz aptal ve evcilleşmemiş. Hayatında hiç kimse onu takip etmemiş olan Ryan, yıllarını uyuşturucu kaçakçısı olarak geçirmiş. Ryan, bugün  bitkileri ile birlikte minibüsünde yaşıyor. Sokak kedisi için süt çalan ve aynı zamanda çıplak elleriyle sizi öldürebilen bir kız olan Ryan, tehlikeli savaşçı türü gibi çok yetenekli, çılgınca disiplinsiz, lezbiyen, atletik, çiğ, tutkulu, yanılabilir ve stereotipik bir kahraman. ” 

Leslie, “Batwoman'ın televizyonda ikonik rolünü oynayan ilk siyah aktris olmaktan ve biseksüel bir kadın olarak, LGBTQ+ topluluğu için böyle bir öncü olan bu şova katılmaktan onur duyuyorum” dedi. 

Rose, Leslie'yi 2. sezon da yer alacağı için tebrik etti ve "Çok heyecanlı bir sezon olacağına inanıyorum" diye açıklamalarda bulundu. Berlanti Productions tarafından Warner Bros televizyon ile birlikte üretilen Batwoman 2. Sezonun Ocak 2021'de The CW'de yayınlanması planlıyor.


ÖNERİLER