× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

JEFF BEZOS, AMAZON CEO'SU GÖREVİNDEN AYRILDI

Ayrıca Rebag, görüntü tanıma teknolojisini başlattı. Capri Holding de modada çeşitliliğin ilerlemesinin temelini oluşturuyor.

by Buket Nuray Doğan 04/02/2021
Jeff Bezos, Amazon CEO'su görevinden ayrıldı
Amazon'un CEO'su Jeff Bezos, bu yaz görevinden ayrılacak ve dizginleri şirketin Baş Bulut Yöneticisi Andy Jassy'ye devredecek. Bezos, yönetim kurulunda görev yapmaya devam edecek ve Amazon'un en büyük hissedarı olmaya devam edecek. Amazon'un finans şefi Brian Olsavsky, Bezos'un The Times ile yaptığı röportajda kişisel nedenlerden ötürü istifa etmeye karar verdiğini söyledi.

Rebag, lüks yeniden satış için ilk görüntü tanıma teknolojisini piyasaya sürdü
Rebag'ın Ekim 2019'da piyasaya sürülen fiyatlandırma aracı Clair'in bir uzantısı olarak lüks yeniden satış şirketi, bir el çantasını saniyeler içinde tanımlayabilen ve fiyatlandırabilen bir görüntü tanıma teknolojisi olan Clair Al'ı tanıttı. Yazılım, 3 Şubat'tan itibaren Rebag uygulamasında kullanıcılara sunulacaktır. Rebag'ın Kurucusu ve CEO'su Charles Gorra, "Clair AI ile, bayiler için her zaman tam şeffaflık ve basitlik sağlama sözümüzü geliştiriyoruz," dedi.

Capri Holdings, Modada Çeşitliliğin İlerlemesinin Temelini oluşturuyor
Capri Holdings, Salı günü Modada Çeşitliliği Geliştirme Vakfı'nın kurulduğunu duyurdu. Vakıf, öğrencileri moda endüstrisindeki başarılı kariyerlere hazırlamak amacıyla, yeterince temsil edilmeyen topluluklar için mentörlük ve burs programları oluşturmak için kolejler ve liselerle işbirliği içinde çalışacak. Şirket ayrıca, vakfın moda endüstrisinde çeşitliliği, kapsayıcılığı ve eşitliği destekleme misyonunu ilerletmek için 20 milyon dolar taahhüt etti.
ÖNERİLER