× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

JET SOSYETE #EVDEKAL ÖZEL BÖLÜM

Jet Sosyete'nin Covid-19 koronavirüs salgını nedeniyle evden çektiği #evdekal özel bölümü 8 Nisan Çarşamba günü StarTV ekranlarında yayınlanacak.

by Gizem Şakar 07/04/2020
Senarist ve oyuncu Gülse Birsel imzalı Sit-Com dizisi Jet Sosyete'nin tüm dünyada binlerce kişinin hayatını kaybetmesine yol açan covid- 19 koronavirüs salgını nedeniyle oyuncuların evlerinden çekim yaptığı  ''Evde kal'' özel bölümünün fragmanı yayınlandı. İlk kez tüm oyuncuların evlerinden görüntülü konuşma ile sete girmeden çektikleri sosyal izolasyonun bir çekim tekniğine dönüştürüldüğü  özel bölüm  her oyuncunun karantina günlerinde yaşadığı olaylardan oluşuyor. 
Bölüm Özeti;
Gizem, annesiyle birlikte İzmir'deki evindedir, izolasyon kurallarına uymaktadır ve hayranlarıyla tekrar buluşmak tek isteğidir. Şennur, izolasyondan kurtulmak ve kendini sokağa atmak için türlü yollar dener. 
Safiye, kendini çamaşır suyuna vermiştir.
Ozan, alıştığı flörtöz hallerini yaşayamadığı için isyandadır. 
Cengiz, kapalı alanlardan bunaldığı için bahçede yaşamaya karar verir. 
Kısacası, Jet Sosyete'nin koronavirüs ile imtihanı kolay geçmemektedir. Eğlenceli görüntülü konuşmalar ve hatta minik konserlerle karantina günlerinde hepimizin yaşadıklarını anlatan Jet Sosyete çok özel bir bölüm ile geliyor.ÖNERİLER