× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

LADY GAGA'DAN GELEN TWEET ORTALIĞI KARIŞTIRDI

Ünlü şarkısı Lady Gaga 'Fortnite nedir?' diye tweet atınca dilden düşmeyen konuyu gündemde renk katarak dillendirdi.

by Esra Emer 22/10/2019
       Akıllardan çıkmayan Fortnite 10. sezonunu etkileyici bir gösteri ile sonlandırmasına rağmen gündemde kalmayı başardı. Canlı olarak yayınlanan etkinlik, oyun severler tarafından izlendi. Oyunun sonu kara delik tarafından yutulması oyun severler tarafında bittiği sanıldı. Bu durum oyun severler'in ailesini de etkiledi. Aslında oyun sona ermemişti. Bu sezonda oyun geliştirici ekip tarafından oyun sunucularını kapatarak bir süreliğine bakıma alınmıştı. Sunucular açılarak oyunun FORTNITE:Chapter 2'nin birinci sezonu başlatıldı. Bu sıraya dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga da katılarak serüveni daha ilginç hale getirdi.

       Lady Gaga Fortnite'ın 10. sezonunun sonuna yetişerek Twitter'dan paylaştığı tweet'le olaya dahil oldu. Gaga tweet'inde "What's fortnight" ifadesini kullandı. Aslında Gaga'nın tweet'inde sormak istediği şey farklı olsa da anlatmak istediğini anlayanlar anladı. Gaga'nın bu tweet'ine binlerce cevap geldi. Twitter kullanıcıları like atarak 1 milyona ulaştı. Bununla da kalmayıp binlerce retweet yapıldı. Verilen cevaplarla eğlenceli bir ortama dönüştü.

       Fortnite oyuncuları da sessiz kalamadı. En iyi oyuncularından olan Ninja da Lady Gaga'nın telefonla ulaşıp Fortnite oynamak için birçok sebep göstereceğini söyledi. Ninja'nın ardında bir çok kişi dahil oldu ama aralarında dikkat çeken dünyanın en popüler oyun platformlarından bir tanesi olan IGN de cevap verdi. Gaga'nın tweet'in de "fortnight" kelimesinin anlamını 14 gece olarak belirtti. IGN, Lady Gaga'nın ne demek istediğini biliyordu. Ama tweet atmaktan da geri kalmayarak eğlenceli bir ortam ortaya çıkmış oldu.

ÖNERİLER