× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

MERHABA DOLUNAY !!!

Dolunayı ve Merkür gerilemesini birlikte yaşadığımız bu hafta bize neler getirecek ? Neler yapmalıyız ? RİTÜELLERİMİZ neler ?

by Hüner Aydın 26/01/2021
    Hepimiz için çok önemli bir hafta... Dolunayı ve Merkür gerilemesini birlikte yaşayacağız. Etkileri çok büyük olacak bize. Hem bireysel hayatımız da hem de tüm dünya gündeminde önemli olaylar olacağı öngörülmektedir.

    Gerçekleşmekte olan dolunay güç savaşlarını beraberinde getirecektir. Bunca zamandır emek verdiğimiz, çalıştığımız çabaladığımız tüm mücadelelerimiz için bir savaş yaşayabiliriz. Aman dikkat !! 

    Bu savaştan galip çıkabilmek adına tüm gücümüzü toplamalı ve evrenin enerjisiyle bütünleşmeliyiz. Benliğimizi bulup, onun yaydığı ışığı takip etmeliyiz. Bu konuda bize meditasyonlar kesinlikle yardımcı olacaktır. Kısacası bu hafta az ve öz konuşmalı, sakin kalmaya gayret etmeli ve planlı olmalıyız. 

İçsel huzurumuzu bazen kaybedebiliriz. Akışta kalmalı ve olumsuz enerji, ortam ve insanlardan kaçınmalıyız.
Bol bol, meditasyon, dua veya arınma çalışması yapmakta fayda var. 

    Gerilemekte olan Merkür ilişkilerimizde yaşanacak zorlukları ifade etmektedir. Bu süreçte biraz temizlik yapmak, biraz eleme yapmak iyi olacaktır. Bize faydası olmadığını düşündüğümüz insanlardan, eşyalardan ve ortamlardan uzaklaşmak ve ya tamamen hayatımızdan çıkarmak iyi olacaktır. Yeni bir hobi edinebilir yada yapmaktan çok hoşlandığınız, keyif aldığınız işlere odaklanabilirsiniz. Bu süreçte istikrar kazanacaksınız.

Gelelim Ritüelimize... 25-29 Ocak tarihleri arasında havanın karanlık olduğu saatlerde yapabiliriz.
Öncelikle bir ortam temizliği yapıyoruz. Adaçayı, defne yaprağı gibi çeşitli tütsülerle bulunduğumuz ortamı temizliyoruz.  Camları açıp enerji akışını sağlayabiliriz kısa bir süre. Beyaz bir mum yakıyoruz. Nötrlenmiş doğal taş, beyaz bir kağıt, mavi ve kırmızı kalem alıyoruz. 

Öncelikle ortamdaki enerji, mum ışığı ile bütünleşip olmasını istediğimiz, gerçekleşmesini istediğimiz tüm dileklerimize, hayatımızda geride bırakmak istediğimiz tüm olumsuzlara odaklanıyoruz ve imgeleyerek alçak bir sesle dile getiriyoruz. 
Sonrasında beyaz kağıda mavi renk kalem ile bırakmak istediğimiz tüm olumsuz duygu, hissiyat, insan, düşünce, hastalık ve ne varsa yazıyoruz. Sonra kırmızı kalem ile üstlerini çiziyoruz. Ellerimizi kalbimizden gelen bir enerjiyle doldurup kağıdın üstüne tutuyoruz ve üç defa '' Hayatımda var olan tüm olumsuzlukları sevgiyle, neşeyle, hızlıca serbest bırakıyorum. Ruhumda, bedenimde, zihnimde çevremde, ortamımda olan tüm olumsuz, negatif enerjileri salıyorum, Onları dönüştürüyorum ve hayatıma saf, koşulsuz sevgiyi koyuyorum''   diyerek mühürlüyoruz. sonra kağıdımızı yakıyoruz. Küllerini toprağa yada akan suya bırakıyoruz. 

enerjinizi yüksek tuttuğunuz ve akışta olduğunuz bir dönem olsun. Öyle de oldu...

Evren bize hizmet etmeye bu kadar hazırken, onu ihmal etmemeliyiz. Her şey bizimle bir bütün. Karşılıklı sevgi, anlayış ve iyi duygular içinde olmalıyız... 


ÖNERİLER