× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

MODAHAYAT YENİ ÜRÜN: EXCLUSIVE MEMBERSHIP

Bir süredir geliştirme aşamasında olduğumuz yeni üyelik modelimiz artık moda profesyonellerinin, markaların ve tüm okuyucularımızın kullanımına hazır. İşte üyelik sisteminin detayları..

by Sinan Odak 12/04/2020
ModaHayat’ta bizler için her içerik çok kıymetli. Fakat “Brand Story” ve “Exclusive” kategorisi altındaki haberlerimiz bizler için biraz daha farklı ve özel diyebiliriz.

Brand Story

Markaların sıfırdan nasıl kurulduklarını, hangi zorluklarla başa çıktıklarını, hedeflerini, stratejilerini konu alan vaka çalışması kıvamında hazırlanmış röportajlardır. Hemen hemen Türkiye’deki başarılı tüm tasarımcı ve marka sahipleri ile söyleşilerimizi gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye de devam ediyoruz.

Exclusive News

Modanın magazinsel yönünden ziyade iş dünyası kısmını ele alan, özellikle marka gelişmelerini içeren, moda profesyonellerine ve markalara hitap eden haberlerin olduğu yeni kategorimiz.


Brand Story ve Exclusive News kategorisinde daha önce herkese açık olan haberlerimiz, artık sadece “ModaHayat Exclusive Membership“ üyelerinin kullanımına belirli bir süre ücretsiz olarak sunulacaktır.


10 Nisan 2020’de aktif hale getirdiğimiz üyelik sistemimiz ile artık ModaHayat üzerinde kendi profilinizi oluşturabilir ve daha sonra okumak istediğiniz ya da saklamak istediğiniz haberleri de kaydedebilirsiniz.


ModaHayat Exclusive üyelerine özel birçok farklı gelişmeyi de yakın sürede sizlerle paylaşacağız. Güzel sürprizlerimiz var :)

Yaklaşık 1 aydır geliştirme sürecinde olduğumuz üyelik modelimiz umarım tüm okurlarımızın hoşuna gider. Özellikle kullanıcı deneyimi ve kullanıcı arayüzü konusunda epey emek harcadık diyebilirim.

  Bu link   üzerinden siz de Exclusive üye olabilirsiniz.

Yazılım konusunda ise bize destek veren, gece gündüz ModaHayat için kafa yoran genius yazılımcımız Gökhan Aslan’a çok teşekkür ederim :)

Herkese bol sağlık dilerim, sevgiyle kalın...
ÖNERİLER