× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

NİSAN - MAYIS ÇİÇEĞİ BOĞA BURCU

2020 yılında boğa burçlarını neler bekliyor? Boğa burcu kadını ve erkeğinin genel özellikleri nedir ? Boğa burcunun hayata bakışı nasıl ve en çok nelerden etkilenirler?

by Buse İldem 18/04/2020
Grup: Toprak
Gezegen: Venüs
Renk: Yeşil, Toprak renkleri
Uğurlu sayı: 6
Metal: Bakır
Taş: Zümrüt

Boğa burçları amaçlarını ulaşmaya çalışırken, ilerledikleri yolda odaklanmayı başarırlar ve programlı çalışmalarıyla tanınırlar.
İkili ilişkilerinde yüksek başarıya sahip olan boğalar, uzun vadede planlar yapar ve sadakate inanırlar aynı zaman da insanlara yardım etmekten de hoşlanırlar.
Güven hissetmeyi severler sıcakkanlı tavırları insanların onlardan hoşlanmasına sebep olur. Aynı zaman da sevildiğini hissetmek boğa burcunun özgüvenli hissetmesinde en büyük etkendir.

BOĞA BURCU KADINI 


Gerçek sevgiyi ararken yanlış ilişkilerle karşı karşıya kalabilirler. Çok güçlü bir fiziksel yapıya sahip olan boğa burcu kadını ikili ilişkilerinde kendini durdurmayı başaramazsa aşırıya kaçabilir. Güzellik ve uyuma karşı ayrı bir tutkuları vardır. Capcanlı, neşeli ve seğin dolu yapısı vadır.Özgüveni yüksek halleri herkes tarafında dikkat çeker. Mantıklı ve akılcı tavırları karşı tarafı ikna etmede büyük kolaylık sağlar. Aynı zaman da boğa burcu kadını entellektüel bir yapıya sahiptir ve kültürel gelişimine çok önem verir. Sadakat onlar için kırmızı noktadır. Parayı ve doyasıya alışverişi çok severler.

BOĞA BURCU ERKEĞİ
Dışarıdan bakıldığında kaba ve korkutucu gelebilirler oysaki içlerinde romantik ve ince bir erkek barındırırlar. Başarısızlıkların da kendilerine toparlan ve yeniden başla diyen pes etmeyen bir yapıya sahipler. 
Gurur ve kararlılık en belirgin özellikleridir. Sevildiklerini hissetmeye bayılırlar. İşkoliktirler ve öfkelendikleri zaman bunu ortaya çıkarmaktan çekinmezler. 
En zayıf noktaları yemek olarak değerlendirilebilir, leziz yemekler karşısında kendilerine sahip çıkamazlar. Maddi rahatlığı ve fiziksel görüntüyü önemserler. Hedefledikleri şeylerden birisi de sıcak bir ev ve aile hayatıdır bunu bir örnekle de destekleyebiliriz.
David Beckham da bir boğa burcu erkeği olarak bu özelliğiyle örnek oluyor. Boğa burcu erkeği için giyim ve moda ön plandadı spor yaparken bile nasıl gözüktüklerine ve kaliteli durmaya özen gösterirler. 

BOĞA BURCUNU 2020 YILINDA NELER BEKLİYOR?

Uranüs hareketlerinin getirdiği değişimler 2020 yılında boğa burcunu daha güçlü hale getiriyor. 
Bu yıl içerisin de boğa burçlarını gerçek bir dönüm noktası bekliyor. 
Kişisel gelişim, eğitim ve öğrenim açısından onlar farklı bir yıl olacak. Bulundukları konumları sağlamlaştırmak için ideal bir yıl. Bu sağlamlaştırmayı keşfederek ve gezerek yapmak için ideal bir yıl.
2020’de burcunuzun yıldızı Venüs’ün geri gittiği tarihler olan 13 Mayıs – 25 Haziran arasında biraz yavaşlayabilirsiniz.
Yine Satürn ve Jüpiter’in geri gittiği 14 Mayıs-13 Eylül, 11 Mayıs-29 Eylül özellikle sosyalleşme ve iş anlamında biraz daha ağır geçebilir. Onun dışında 2020 hiç ummadığınız kadar hızlı bir yıl olarak geçecektir. 

2020’de Aşk: 

Venüsün yıldızı boğa için aşksız bir yıl düşünmek neredeyse imkansızdır ancak uranüsün hareketleri sebebiyle aşka bakış açıları daha da güçlenecek. Yapacağınız bir seyahat sırasında karşılaşacağınız kişiyle güzel bir yolculuğa başlayabilirsiniz. Ama her ilişkiye hızla başlamamanız da fayda var.
Son olarak 2-28 Ekim tarihlerinin kalbinizi çarptıran heyecan verici tarihler olduğunu da ekleyebiliriz.

2020’ de Para:

Tutumlu ve riskten uzak yaşamayı bilen boğa burcu. Bu yıl içeriside yurtdışı ya da yurtiçi iş bağlantılarını değerlendirdiğinde güzel sonuçlar elde etmeyi başarabilir. İş seyahatleri ve sosyal çevre açısından sizi bereketli bir yıl bekliyor.

2020’de Sağlık:

Spor adına, aktivite adına çok bilgi edinip öğrenebileceğiniz bir yıl sizi beklerken sabit, durağan kalmamalısınız. Dış aktivitelerle ruhunuzu besleyip, düzenli sporla bunu pekiştirmelisiniz. Bu sayede kendinizi dengeleyebilir sağlam ve güçlü kalabilirsiniz. 13 Mayıs – 25 Haziran’daki Venüs retrosunda ilişkilerin sizi yorup bitap düşürmesine imkan vermemelisiniz. 9 Eylül-14 Kasım arasında biraz daha ihtiyatlı davranıp temkini elden bırakmamakta, arkanızı iyi koruyup kollamakta fayda olabilir.
ÖNERİLER