× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Diğer haberler

TOM HANKS VE RITA WILSON ÇİFTİ KORONAVİRÜSE YAKALANDI

ABD'li ünlü sinema yıldızı Tom Hanks ve eşi Rita Wilson sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Avustralya'da yaptırdıkları koronavirüs testlerinin pozitif çıktığını açıkladı.

by Gizem Şakar 12/03/2020
Dünya genelini etkisi altına alan ve dört bin kişinin ölümüne sebep olan Covid-19 hastalığı bu sefer de Amerikalı aktör Tom Hanks ve  eşi Rita Wilson'ı etkisi altına aldı. Tom Hanks, Instagram hesabından yaptığı açıklamada,  "Rita ve ben Avustralya’dayız. Kendimizi yorgun hissediyorduk, sanki soğuk algınlığı gibiydi ve bazı vücut ağrılarımız vardı. Rita’da bir miktar titreme ve hafif ateş oldu. Olması gerektiği gibi bir yol izledik ve koronavirüs  testi yaptırdık. Test pozitif çıktı." Eşimin durumu şu anda iyi açıklamasında bulundu. Hanks ayrıca  "Evet, şimdi bir sonraki adım ne? Sağlık yetkilileri olması gereken protokolü uyguluyor. Gözlem altında tutulacağız, toplum sağlığı ve güvenliğinin gerektirdiği kadar izole edileceğiz" paylaşımında bulundu.

63 yaşındaki oyuncu, Elvis Presley’in hayatıyla ilgili bir film çekmek üzere gittiği  Avustralya’nın Gold Coast bölgesinde  Covid-19 hastalığına yakalandı. Warner Bros’tan yapılan açıklamada ise, film ekibinden birinin daha  koronavirüs testinin pozitif çıktığı belirtildi.İsim verilmeden “Çalışanımız tedavi altına alınmıştır” denirken, Tom Hanks ile kaç kişilik bir ekibin çalıştığı bilgisi paylaşılmadı. Ayrıca, kimlerin doğrudan etkilenmiş olacağıyla ilgili Avustralyalı yetkililerle yakın bir çalışma içinde olunduğu bildirildi

ÖNERİLER