× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Hayat / Etkinlikler

BOTTEGA VENETA’DAN YENİ PLATFORM: BOTTEGA RESIDENCY

İtalyan modaevi Bottega Veneta, yaratıcı yetenekleri Residency adlı sanal programında ağırlıyor.

by Simge Müge Tevetoğlu 29/03/2020
    Korona virüsü sebebiyle evlerimizde geçirdiğimiz bu günlerde, ünlü moda markaları dijital alanlarda görünürlüklerini arttırma çabasına girerek sanal ekranlarımızdan bizlere farklı çalışmalarıyla ulaşmaya çalışıyorlar. 

    Bottega Veneta modaevi corona haberlerinden kısa bir süreliğine odağımızı başka yerlere çekerek yaratıcı yetenekleri ağırlayacağı Bottega Residency platformunu ortaya çıkardı. Sanal programda,haftanın her gün farklı alanlarda yönetmen,sanatçı, müzisyen, yazar ve şef gibi birçok yaratıcı yetenekler yer alacak.

    Markanın kreatif direktörü Daniel Lee yaptığı açıklamada, "Yaratıcılık ve güç Bottega Veneta'nın kalbinde yer alıyor. Son derece üzücü dönemde, bu değerleri kutlamaktan, topluluğumuzda bir sevinç ve umut duygusu tutuşturmaktan sorumluyuz." açıklamasında bulundu. 

    Çevrimiçi platformlarında (Instagram, YouTube, Weibo, Line, Kakao, Spotify, Apple Music ve kendi web sitesinde) yer alacak olan Bottega Veneta Residency, sanatçıları, yazarları, müzisyenleri, film yönetmenlerini, tasarımcıları 'laboratuvar' olarak adlandırdığı online platformlarında ağırlamaya devam edecek.                                              
ÖNERİLER