× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Hayat / Etkinlikler

DIOR’DAN OYUNA DAVET: REMEMBER DIOR

Sosyal izolasyonu eğlenceli bir hale dönüştürmek isteyen dünyaca ünlü Fransız modaevi Christian Dior ‘’Remember Dior’’ adında yeni bir oyun tasarladı.

by Simge Müge Tevetoğlu 10/04/2020
 
   Dior modaevi ilk başta podcast yayınlarıyla moda severlere destek olurken şimdide eğlenceli bir oyun tasarlayarak karşımıza çıkıyor. Brigitte Niedermair’ın çektiği fotoğraflarla hazırlanan hafıza oyununu oynamak için Remember Dior pdf linkine tıklamak fotoğrafları indirmek ve çıktılarını almak gerekiyor. 
   
   Fotoğrafların tümünü aşağıya bakacak şekilde yere koymak ve her bir oyuncu’nun bir hamlede iki kağıdı ters çevirip fotoğrafa bakma hakkı bulunuyor. Farklı fotoğraf açılırsa kağıtlar başlangıçtaki haline  çevriliyor ve sıra diğer oyuncuya geçiyor. Birbirinin aynı fotoğrafı açan oyuncu kazanıyor ve bir daha hamle yapma hakkına sahip oluyor. En çok çift açan kişi oyunu kazanıyor. İkonik J'adore şişesi, etkileyici Dior kırmızı rengi, New Look'taki heykelsi Bar ceket, Maison'un imzası arı simgesi ve daha bir çok ikonla buluşma imkanı sunmakta. 
 
   Kısacası hafizayı yoklayan eşleştirme oyunu Remember Dior bizi markanın başlıca parçalarına götürerek Dior dünyasında gezintiye çıkmamızı sağlıyor.

   Remember Dior oyununu  bu linki  tıklayarak ulaşabilirsiniz.


                                                                 


ÖNERİLER