× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Hayat / Etkinlikler

DÜNYA İKONU SANATÇILARDAN DESTEK KONSERİ

Lady gaga ve dünya sanatçıların “ Tek Dünya: Birlikte evde” konseri geliyor!

by Buse İldem 14/04/2020
Dünyaca ünlü şarkıcı Lady Gaga ve Billi Eilish, Dünya sağlık örgütü ve sağlık çalışanlarını desteklemek için “Tek Dünya: Birlikte evde ” konserini düzenliyor. 

Konsere Gaga ve eilish dışında Paul McCaertney, Andrea Bocelli, Elton John, David Beckham, Chris Martin gibi isimler de katılım gösterecek. Aynı zaman da ev sahipliğini Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel, Stephen Colbert ve Susam Sokağı’nın oyuncu kadrosu üstlendi.

Facebook, Youtube, Amazon Prime gibi dijital dünya devi online platformlar bu konseri 19 Nisan’da Türkiye saatiyle 03.00’da yayınlayacak. Konser ABD’ de ABC, CBS ve NBC’ de 18 Nisan saat 20:00’da yayına başlayacak.

Koronavirüse karşı mücadelede 35 Milyon dolar toplayan Lady Gaga “ Bu zorlu günler de hasta insanlar ve sağlık çalışanları için dua ediyorum. Yayına çıkmadan önce bağış toplamak istiyoruz ancak konser sırasında insanlar bağış yapmayı düşünmesin, sadece sırtlarını yaslayıp konseri dinlesinler istiyorum. ” dedi. 

Dünya sağlık örgütü Genel Direktörü Dr.Tedros Adhanom Ghebreyesus “ Fiziksel olarak birbirimizden ayrı kalmak zorundayız ancak sanal ortam da bir araya gelerek müziğin tadını çıkarabiliriz. ‘Tek Dünya: Birlikte Evde’ konseri tüm dünyayı hedef alan pandemi karşısında güçlü bir dayanışma göstergesi.” dedi.ÖNERİLER