× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Hayat / Etkinlikler

EVDEN KATILABİLECEĞİNİZ ONLİNE FESTİVALLER

Covid-19 salgını nedeniyle sanattan, yemeğe hatta filme kadar birçok festival etkinliklerini dijital platformlara taşıma kararı aldı. Bizde sizler için evden kolayca katılabileceğiniz birbirinden keyifli festivalleri bir araya getirdik.

by Gizem Şakar 24/05/2020
VIRTUAL FOOD FESTIVAL
Virtual Food Festival online bir yemek festivali düzenleniyor. Rick Stein ve Angela Hartnett gibi ünlü şeflerin yer aldığı festivalde birbirinden lezzetli yemek tarifleri, yemek ip uçları yer alacak. Haftasonları gerçekleşen canlı yayın etkinliklerinin tekrarlarını Youtube kanalından da izleyebilirsiniz.

WE ARE ONE: A GLOBAL FILM FESTIVAL
Covid 19 salgınıyla kırmızı halı etkinliklerinin ertelenmesi ve iptal olması üzerine film sektörü online festivaller ile karşımıza çıkıyor. ‘We Are One: A Global Film Festival’ etkinliği 29 Mayıs’tan 7 Haziran’a kadar  10 gün devam edecek. Festivale Sundance, Venedik, Berlin, BFI London, Mumbai, Marakeş, New York, Sidney ve Tokyo gibi film festivalleri katılacak.  Tüm filmleri ücretsiz olarak Youtube'dan da izleyebilirsiniz.

HAY FESTIVAL DIGITAL
Hay Festival Digital #Imaginetheworld hashtagi ile okuyucuları ve yazarları 18-31 Mayıs arasında  bir araya getiriyor. 


DOWNLOAD FESTIVAL
Rock müziğini online bir konser haline getiren ‘Download Festival’ 12-14 Haziran arasında sevenleriyle buluşacak.  Daha önce görülmemiş çekimler, röportajlar ve müzik performansları içerecek online festival Youtube, Facebook, Twitter ve Instagram gibi sosyal medya hesaplarından canlı olarak izlenebilecek. 

ART BASEL
Dünyanın ünlü galerileri ile işbirliği yapan Art Basel, yeni gösterim tarihlerini açıkladı. Sanatçılar ile online sohbetler gerçekleştiren Art Basel etkinliğine https://www.artbasel.com'dan ulaşabilirsiniz.


DEZEEN SANAL TASARIM FESTİVALİ
15 Nisan’dan 30 Haziran’a kadar devam edecek  ‘Dezeen Sanal Tasarım Festivali’ dünyanın ilk online tasarım festivali olma özelliği taşıyor. Stockholm Tasarım Haftası ile işbirliği yapan bu online festival, İskandinav tasarımcılarından oluşuyor. Konuşmalar ve dijital turların yer aldığı festival, DirtyTwo DJ ikilisinin performansı ile sona erecek.


ÖNERİLER