× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Hayat / Etkinlikler

TÜM ANNELERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Her türlü fedakarlıktan kaçınmadan yıllar boyunca bitmeyen koruma ve sevgi kalkanıyla çocuklarını saran tüm annelerin “ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN“

by Buse İldem 10/05/2020
Süreç yaşantımızı büyük bir ölçüde etkilese de, sevdiklerimize sarılamasak da, annelerimiz bizimle her zaman tek vücut olarak yaşar. Her çocuğun annesinden gelen bir duruşu, bakışı vardır ya da her çocuk annesini yanında bulamasa bile onu anılarında yaşar. Anneler çocukları için her zaman bir rol modeldir. Büyüdükçe etki ve yönlendirmeleri azalsa bile çocuklar annelerinden öğrendikleri iyi kötü deneyimlerle hayatlarını çizmeye başlarlar.

Dünya da bildiğimiz yada bilmediğimiz bir çok anne içinde bulundukları duruma karşılık çocukları için bir çok fedakarlık yapıp onları geliştirmeye, güzele yönlendirmeye çalışır. Bu bağlam da çocuklarına olan desteklerinden dolayı adını tüm dünyaya duyuran annelerden bahsedebiliriz.

Kris Jenner

Kendisini “Mamager” olarak tanıtan Kris Jenner, kızlarının menajerliğini yapıyor. Başlattığı “reality show” ile Kardashian ailesinin dünyada bilinen bir aile olmasını sağladı. Kızlarının daima arkasın da duran Kris Jenner, dokunduğu her şeyi mükemmel boyutlara taşıyacak zekaya sahip.

Tina knowles

Beyonce ‘sin annesi olan Tina, kızına destek olmak için Destiny’s Child grubuna kostüm dikerek moda tasarımcılığına başladı ve bu durumu büyüterek “House of Dereon ve Miss Tina by Tina Knowles” gibi markalar kurdu.Cynthia Germanotta

Born This Way Vakfı’nın kurucusu Germanotta, kızı Lady Gaga ile beraber gençlere yönlendirici ve geliştirici seçenekler sunuyor, toplumsal ayrımı bitirmeyi hedefliyor ve zorbalığı sonlandırmak için çalışıyor. Vakfın bu çalışmaları sayesinde baskı ve zorbalık altında intihar eden ya da kendine zarar veren kişi sayısının oldukça azaldığı saptanmış.

ÖNERİLER