× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Hayat / Etkinlikler

YILBAŞINDA MİSAFİRLERİNİZİ MSA İLE AĞIRLAYIN

Türkiye'nin en önemli mutfak okulu Mutfak Sanatları Akademisi, Aralık ayına özel Workshop'ları ile yılbaşında misafirlerini kusursuz ağırlamak ve onlara lezzet şöleni yaşatmak isteyen tüm meraklılarını bekliyor.

by Zeynep Dursun 08/12/2019
Evde sevdiklerinize güzel bir yılbaşı sofrası hazırlamak istiyor ama hangi yemekleri nasıl yapacağınızı bilemiyorsanız size güzel bir haberimiz var. MSA "Yılbaşı Özel" menüleri ve workshopları ile tüm mutfak tutkunlarını eğitime bekliyor. 25 ve 29 Aralık tarihinde başlangıcından ara sıcağına, ana yemeğinden tatlısına kadar geniş bir menü hazırlamak, öğrenmek ve tatmak için seçeceğiniz 2 farklı menüden birinin eğitimini almanız mümkün. Bu özel yemekleri yılbaşı gecesi sevdiklerinize ikram ederek unutulmaz bir akşam geçirmelerini sağlayabilirsiniz. 
Sadece yemek değil şahane kokteyller de gecenin olmazsa olmazları arasında. "Partile" veya "Yılbaşı Kokteylleri" etkinlikleri ile dengeli ve lezzetli karışımlar hazırlayıp şahane içecekler hazırlayabilirsiniz. 
Tatlısız asla diyenler için ise "Yılbaşı Pastaları, Yılbaşı Cupcake'leri ve Kurabiyeler" workshoplarını tercih edebilirsiniz. 
Minikleri unuttular sanmayın. Mutfak meraklıları çocuklar için de harika menüler hazırlanmış. Böylece küçük gurmeler yılbaşı sofranıza yardım edebilecek ve küçük dokunuşlarla misafirlerinizi şaşırtacaklar. 


ÖNERİLER