× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Hayat / Kendin Yap

KENDİN YAP

4 Adımda Duvarlarınızı Süsleme Sanatı

by Zeynep Dursun 07/11/2019
Evinizin boş duvarlarını değerlendirme vakti geldi. 4 adımda boş duvarlarınızı stil sahibi duvarlara dönüştürmeniz mümkün. Öncelikle yapmanız gereken tüm dekoratif tabaklarınızı, fotoğraflarınızı, resimlerinizi, kurumuş bitkilerinizi ve daha aklınıza gelen birçok sanatsal objeyi bir araya getirmeniz. Sonrasında ise ModaHayat'ın sizler için düzenlediği 4 adımı takip ederek duvarlarınızı "kendiniz" baştan yaratmanız. 

1.Adım: Çerçeve seçimi
Duvarınıza asmak istediğiniz fotoğrafı veya kendi çizdiğiniz bir resmi klasik çerçevelere koymaktansa son zamanlarda çok moda olan "kasnak" içine yerleştirebilirsiniz. Farklı boyutlarda kullanacağınız kasnaklar ile duvarlarınızda bambaşka bir hava yaratacaksınız. 


2.Adım:Tabaklar
 Kullanmadığınız dekoratif tabaklarınızı veya amerikan servislerinizi duvarlarınızda sergileyebilirsiniz. Özellikle hasır olanlar oldukça popüler. 


3.Adım: Bitkiler
Kurumuş bitkilerinizi duvar dekorasyonunda değerlendirmeniz mümkün. Bahçedeki ağacınızın kırılmış bir dalına jüt iplerle bağlayıp sallandırdığınız kuru veya yapay bitkilerle evinize rustik bir hava katacaksınız. 


4.Adım: Mutfak duvarları
Duvar dekorasyonu denilince nedense akla hep salon ve odalar geliyor. Fakat mutfak duvarlarınıza yapacağını basit dokunuşlarla da yaratıcı dekorasyonlar yapabilirsiniz. Hepimizin evinde bulunan ahşap kesme tahtalarını birbirinden farklı şekil ve boyutlarda kullanarak mutfak duvarlarınıza asıp modern bir görünüm yaratabilirsiniz. 
ÖNERİLER