× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Hayat / Mekanlar

1.DÖNEM ARA TATİLİ BAŞLIYOR

Tüm gençlerin beklediği ilk yarıyıl tatili 18-22 Kasım tarihleri arasında başlıyor. ModaHayat olarak bu haftayı İstanbul'da değerlendirecekler aileler için çeşitli atölyeler, sergiler ve gösterilerle dolu bir etkinlik takvimini sizler için düzenledik.

by Zeynep Dursun 04/11/2019
Tüm mutfak sever çocuklarınızı, MSA mutfağında gerçekleşecek olan 9-14 yaş grubuna yönelik etkinliğe yönlendirebilirsiniz. "Tatilin Okulu 1" isimli workshop'ta gençler, bıçak tutmayı öğreniyor, mutfağı keşfediyor ve birbirinden güzel yemekler yapmayı öğreniyorlar. Sizde evinizin minik şeflerine unutlmaz bir deneyim yaşatmak isterseniz ona bu harika hediyeyi verebilrisiniz. 5 gün sürecek olan bu etkinlik için biletler sınırlı sayıda.


Ahşap oyuncak ve müzik aleti yapım atölyesi, çocuklarınızın kendi tasarladıkları oyuncakları hayata geçirmesini sağlıyor. Kendi ritm enstrümanlarını yapıyorlar. 5-12 yaş grubuna hitap eden bu atölye tatilde katılabileceğiniz harika bir alternatif. 4.Levent'te bulunan Atölye20 tatilde sizleri bekliyor. 

,

Andy Warhol ve Pop Art UniqExpo’da. 20 yüzyılın en etkili ve Amerikan Pop Art hareketinin en önemli sanatçılarından olan Andy Warhol 90 orijinal eseriyle 7 Kasım 2019’dan itibaren sanatseverlerle buluşacak. Çocuklar 1.500 m2lik sergi alanında Andy’nin renkli pop art dünyasını ve 50li yılların tüketim çılgınlığını keşfederken, sanatın keyifli ve eğlenceli tarafıyla da tanışacaklar. Roy Lichtenstein’ın Van Gogh odasında, New York sokak sanatçısı Keith Haring’in grafitileriyle, 60lı yılların diskoteğinde dans edecek ve eğlenerek öğrenecekler. 


Türkiye'nin ilk çocuk operası Sihirli Flüt (Tamino'nun Rüyası) 18 Kasım'da Kadıköy Belediyesi Süreyya Operası'nda sahneye taşınıyor. Eser 7 yaş ve üzeri çocuklara uygun. Wolfgang Amadeus Mozart'ın eserinde insanı insan yapan erdemleri, sevginin her türlü kötülüğü yenen büyülü gücü olduğu öğretiliyor. 

Çocuklarınızın eşlik ederek eğleneceği oyunda beş farklı çocuğun yarışmadaki hallerine, büyükbabanın sevgisine ve Willy Wonka’nın danslarına şahit olacaksınız. Pedagog onaylı müzikli çocuk oyunu Charlie’nin Çikolata Fabrikası tüm tiyatro sever çocukları 18 Kasım 2019'da Halis Kurtça Çocuk Kültür Merkezi, Kadıköy de bekliyor. 


ÖNERİLER