× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Hayat / Mekanlar

HUZURUN ADRESİ : AHALİ 279

Kafanızı dinlemek istediğinizde,kalabalıktan uzaklaşmak istediğinizde ya da eğlenmek için güzel yemek yemek için yani aradığınız her şey için tam bir chill out mekanı:Ahali 279

by ModaHayat 01/10/2019
Ahali 279;
Hayat Şarkısı dizisiyle hayatımıza giren mekan. Hayat Şarkısı diyince saatlerce konuşmaktan kendimi alamıyorum ama burayı hızlı geçelim.
Hayat Şarkısı’nın 2. Sezonunda tanıştığımız mekan, İstanbullu Gelin’in son sezonunda da karşımıza çıktı. O zamana kadar fazlasıyla tanınmıştı zaten.

Ahali 279 Zekeriyaköy’de çok güzel bir mekan. Kumköy Köyü Mahallesi Kilyos Caddesi'nde. Konumu biraz uzak ama güzelliği de orda. 
Kahvaltısıyla akşam yemeğiyle, akşam eğlencesiyle, atmosferiyle, bahçesiyle İstanbul’un en ferah ve en iyi mekanlarından biri bana göre. 


Kış mevsiminde bahçe genelde kapalı oluyor ancak iç mekan zaten fazlasıyla mukemmel. Hem gündüz hem gece için gerçekten harika bir ortam ve dekorasyona sahip. Bahçesi ise haftasonu sabahları koşturan çocuklar görebileceğiniz, yine çok güzel dekorasyona sahip bir yer. Bir cumartesi kahvaltısı için şiddetle önerebilirim. 
Boş bir günüzde ,kalabalıktan kaçmak istediğinizde en doğru adres diyebilirim. Gerçekten huzur dolu bir yer. Sakin ve dinlendirici bir mekan. Bahçesinde yemeğinizi yedikten sonra ahşap çardakta vakit geçirebilirsiniz. 
Kalabalık gruplarla da rahatça gelebileceğiniz bir adres. Ayrıca baby shower'dan düğüne,bekarlığa vedadan doğum günü partilerine kadar her türlü organizasyonunuz için düşünebileceğiniz bir yer. Benim için ilk tercihlerden diyebilirim. Akşamları da hem eğlenceli hem hoş bir mekan arayışlarının cevabı. Gelin lafı fazla uzatmadan Ahali’yi inceleyelim. Mekanla ilgili sorularınız ya da eklemek istedikleriniz varsa bekliyoruz☺️


ÖNERİLER