× Moda
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş Dekorasyon Tümü
Hayat
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Tümü
ExclusIve Magazİn
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne Tümü
Defile
Hayat / Mekanlar
HUZURUN BİR NUMARALI ADRESİ: VOI CENTRAL ETİLER
İçeri adımınızı attığınız saniyeden itibaren dertlerinizi unutturan bir cafe
by Çağla Kırdar 25/11/2019
Bugün Etiler’deki Voi Central’a yolum düştü. Etiler’in bitmek bilmeyen insan ve araç trafiğinden bir nefes alıp gerek yeşillikler içinde olmasıyla gerekse bolca yumuşak minderlerden oluşan iç dizaynıyla ruhunuzu dinlendirebileceğiniz, kafanızı dinlerken lezzetli kahvenizi yudumlayabileceğiniz bir yer arıyorsanız burası tam size göre!

Kocaman bir bahçesi olan Voi’de dilerseniz on kişilik arkadaş grubunuzla köşedeki koltuklarda bol kahkahalı bir sohbet edebilir, dilerseniz sevgilinizle beraber yer minderlerinde samimi bir gün geçirebilir, dilerseniz ısıtıcının altındaki masalarda defterinizi kaleminizi alıp ders çalışabilirsiniz. 

İçeceklerin porsiyonu fazlasıyla büyük, fiyat-porsiyon dengesi açısından gayet dengeli. Birbirinden lezzetli tatlılardan birbirinden sağlıklı bowl’lar arasında ben çok kararsız kaldım. Hem tatlı olsun hem sağlıklı olsun diyip bir “kakao bowl” tercih ettim ve gerçekten inanılmaz beğendim, gayet doyurucuydu da. 

Sanırım bu tatlı cafenin inanılmaz güzel Instagram fotoğraflarına ev sahipliği yapabileceğini söylemeden geçersek yazımız eksik kalır.

Eğer arkadaşlarınızla rahatça muhabbet ederken bir yandan da birbirinden enfes içeceklerinizi yudumlayıp yiyeceklerinizi çatallamak size harika duyuluyorsa, Voi’yi denemenizi tavsiye ederiz!
ÖNERİLER