× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Hayat / Sağlık / Bakım

CHUM: "MİNİMUM ATIK, MAKSİMUM KORUMA"

Doğaya, çevreye ve hayvanlara; aynı zamanda insan sağlığına duyarlı tasarlanan yeni nesil maske CHUM ile tek kullanımlık maskelerin çevredeki yıkıcı etkisi minimuma iniyor!

by Ayşe Cesar 27/10/2021
Maskelerin hayatımızdaki yeri artık yadsınamaz ve bu uzun bir süre daha değişmeyecek gibi görünüyor. Ancak tek kullanımlık maskeler kendimizi koruyalım derken ne yazık ki doğa ve hayvanlar için tam tersini yapmamıza yol açıyor. Plastik atıklardan sonra doğayı en fazla tehdit eden kirletici madde olan bu maskelerin doğaya atıldığında yok olması 450 yılı bulurken hayvanlar için de birçok tehdit oluşturuyor. Ki bunlar maskelerin yarattığı onlarca tehlikeden sadece birkaçı.

İşte tüm bunlara karşı savaş açan CHUM, "Çağın Parçası Ol" sloganıyla geliyor ve çevre dostu olarak tasarladığı maske ve değiştirilebilen PM 2.5 Aktif karbon filtreleriyle hem sürdürülebilirliğin hem de şıklığın altına imzasını atıyor. Son dönemlerde oluşan maske atığı artık ekolojik olarak çevreyi tehdit ederken, tek kullanımlık maskelerin üretiminde de kullanılan filtreleme kapasitesi yüksek kumaşlara ek aktif karbon kumaşla üretilen 5 katlı CHUM PM 2.5 aktif karbon filtreler daha uzun ömürlü kullanımı ile kullan at sıklığını azaltmaktadır. Aynı zamanda "yıkanabilir maske" adı altında tanıtılan ancak çok kısa zamanda yıkandıkça koruyuculuğunu kaybeden diğer maskelere karşın maske koruma özelliğini ilk günkü kadar yüksek tutarak, doğada daha az atığa sebep oluyor. Bu korumanın yanında farklı renk ve tarzlarıyla, tek ölçüde üretilen diğer maskelere karşın kadın ve erkeklere özel kalıplarıyla, sağlığımızın yanında tarzımızı ve konforumuzu da koruyor.

Her zevke hitap eden CHUM ürünlerini sitesinden inceleyebilir, daha ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz!
ÖNERİLER