× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Hayat / Sağlık / Bakım

DIANA COOPER SPIRITÜEL YASALAR KITABI'NDAN NOTLARIM

Diana Cooper Spiritüel Yasalar Kitabı’nda bahsettiği etkileyici bölümleri sizler için kısa kısa notlar halinde toparladım. Hadi hep beraber inceleyelim!

by Merve Karacaoğlu 23/12/2019
Aura lekelerini (eski kırgınlıklar, öfkeler ya da incinmeler vs.) temizlemenin bir yöntemi, aklınıza gelen tüm olumsuz düşünceleri kağıda dökmektir. Bu işi onlardan sıyrılmaya niyetlenerek yapın. Sonra da eğer yapabiliyorsanız, kağıdı yakın. Yakmak ağır enerjinin dönüşüm geçirmesini sağlar. Kağıdı yakamıyorsanız, onu tuvalete atıp sifonu çekebilirsiniz, çünkü su da iyi bir temizleyicidir. Onu da yapamıyorsanız, kağıdınızı toprağa gömün. İçinizdeki hisler dış dünyadaki karşılıklarının size doğru çekilmelerine yol açar. Dış dünyada bir şeyler istediğiniz gibi gitmiyorsa içinize yönelip kendiniz hakkındaki hislerinizi değiştirin.

Yüce gönüllü, açık fikirli ve cömert insanlar her zaman kanaatkar ve mutludurlar. Refahtan öğrenmemiz gereken ders, zenginliği bilgelikle kullanabilmektir. Refah içindeymişsiniz gibi düşünür, konuşur ve davranırsanız evreni, size daha fazlasını göndermesi için teşvik edersiniz. Dünyada, kendi özelliklerimiz bize geri yansıtılır. “Sen” ya da “o” kelimelerini her söylediğinizde, kendi özelliklerinizi başka birine yansıtırsınız.

“Sen tuhafsın” dediğinizde, bilincinde olmadan karşınızdaki insanda kendi tuhaflığınızı görürsünüz. “O aptal” dediğinizde, kendi aptallığınızı o kişiye yansıtırsınız. Ya da kendi muhteşemliğinizi karşınızdaki kişide gördüğünüz için “Sen muhteşemsin” diyebilirsiniz.Hiç kimsenin ne hissettiğini ya da nasıl olduğunu bilmiyorsunuz. Başka birinde gördüğünüz her şey içinizdeki bir özelliğinizin yansımasıdır. Akış Yasası hayatın her alanını yönetmektedir. Yaratıcı enerjiniz akıyor mu, yoksa baskı altında mı? Ağzına kadar dolu olan bir dolaba, yeni eşyalar koymak imkansızdır. Artık yaşamınızda ihtiyaç duymadığınız inançları ve anıları serbest bıraktığınızda, yenilerinin yaşamınıza girmesi için kapıları açmış olursunuz. Akışa ayak uydurursanız, kaynağa ulaşırsınız. Direndiğiniz şeye dönüşürsünüz. 

Direndiğiniz her neyse, sizin onunla mücadele ederken harcadığınız enerjiyi kullanarak hayatınızda kalmayı sürdürür! 
Aura lekelerinden arınmayı kimler yapıyor?


ÖNERİLER