× BRAND STORY MODA
Moda Haberleri Trend ve Stil Sokak Modası Radar Alışveriş DekorasyonTümü
HAYAT
Söyleşiler Spor Koçun Sağlık / Bakım Gezinti Mekanlar Sinema / Müzik Etkinlikler Kendin YapTümü
EXCLUSIVE MAGAZİN
Kırmızı Halı İlham Al Tarzı Ne ÜnlülerTümü
DEFİLEÜRÜN İNCELEMESİ
Hayat / Sağlık / Bakım

TİTREŞİMİNİZİ YÜKSELTİN

Yaydığımız titreşimler, etrafımızda oluşturduğu değişimler...

by Merve Karacaoğlu 22/12/2019
Yaydığımız titreşimler, etraftaki tüm canlılar tarafından hissedilir. Korku, öfke, kin ağır bir titreşimdir, düşük frekans. Sükunet, huzur ve sevgi ise hafif titreşimlerdir, yüksek frekans. Espriler zor durumların çözüme ulaşmasını sağlayarak, kahkaha attırır, enerji yükseltir. Sevgi şifa bulmamızı sağlar. Yüksek ve hafif titreşimler, alçak ve ağır titreşimlerim dağılmasını sağlar. Kontrol edilemeyen panik duygusu bir yangın gibi hızla yayılırken, sakin tek bir kişinin varlığı ateşi söndürmek ve herkesin korkusunu yatıştırmak için yeterlidir. 

Bir şeyi yapmak zorunda olduğunuz veya yapmak için yapmak, düşük frekanslı bir eylemdir. Suçluluk, zorunluluk hissi, bir şeyler yapmak için iyi sebepler değildir. Tutumunuzu değiştirdiğinizde ya da gerçekten yapmak istediğiniz şeyi yapmaya karar verdiğinizde yüksek frekanslı enerji yaymaya başlarsınız. 

Kendinizi sevip, içinize döndüğünüzde muhteşem bir varlık olduğunuzu hissedeceksiniz. Mucizevi,sevgi ve hayat dolu bir varlıksınız. Bu gerçeğin farkına vardığınızda etrafınıza yüksek titreşimli enerjiler yayarsınız. Etrafındaki insanlar, durumlar değişmiyorsa, sen değiş, dünyan değişsin. 

Dr Hawkins, Bilincin Anatomisi Kitabı’nda ‘Hawkins Bilinç Haritası’ adında ömrünü verdiği bir çalışma ortaya koymuştur. Yüksek frekanslı duygu ve düşüncelerin, düşük frekanslılara göre daha güçlü olduğunu ispatlamıştır. Kitaptaki bir başka bilgi ise, yüksek bilinç frekanslarının, düşük frekansları dengelediği yönünde. Yani bir kişinin bilinç frekansı yükseldiğinde, çok sayıda düşük frekanslı bilinci etkileyip dengeleyebiliyor. 

Frekansı 300 seviyesindeki, pozitif ve her şeyi olduğu gibi kabullenen mutlu bir insan, 200’ün altındaki 90.000 kişiyi
Frekansı 400 seviyesindeki sevgiyi gerçek anlamda yaşayan, affedici kişi 200’ün altındaki 400.000 kişiyi
Frekansı 500 barış, huzur içinde yaşayan bir kişi, 200’ün altındaki 750.000 kişiyi
Frekansı 600 yaradan sevgisini her canlıda görerek yaşayan, birlik bilinci olan biri 200’ün altındaki 10 milyon kişiyi
Frekansı 700, peygamber, buda seviyesidir.200’ün altındaki 70 milyon kişiyi dengelediği görülmüştür. 


ÖNERİLER